#584Delft
Een porseleinen meerkleurig Delft vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#496Kashan
Een Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#101
Een uit hoorn gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
A horn-carved sculpture of a skeleton under a glass dome.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 150/175 -
#581Flandria
Een oranje vintage stalen koersfiets van het Belgische merk Flandria, framemaat 58.
An orange vintage steel road bike from the Belgian brand Flandria, frame size 58.No longer availableDim. maat 58 cmEstimate: € 100/150 -
#590
Een 18 kt geelgouden art deco zakhorloge.
#4
“Leopold III en Koningin Astrid”. Een paar ingekaderde prints op papier.
#629
Een lot van 3 brons gegoten beeldpanelen met Afrikaanse figuren in het reliëf,
#310
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,26 ct. F VS1.
Een lot van 3 paar koperen en messingen kandelaars.
Three pairs of brass and copper candlesticks.No longer availableDim. h 66, 43, 22 cmEstimate: € 60/80 -
#287Lladro
‘Picture perfect’, een Lladro beeld, modelnr 7612 in originele verpakking.
#340Cartier
Twee zijden sjaals.
Two silk scarves.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#71
Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer.
A pair of reclining marble lions.No longer availableDim. 30 x 20cmEstimate: € 60/100