Similar lots by type
-
#726
Een zuil van monochroom wit gips.
Colonne en plâtre monochrome blanche.No longer availableDim. H 240 cmEstimate: € 120/200 -
#427
Een schaalmodel van een “Spitfire” op staander.
Modèle d’un Spitfire en métal blanc sur socle.No longer availableDim. L 60 cmEstimate: € 480/520 -
#795
Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55/65 -
#45
Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.No longer availableDim. Ø: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#728
Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.
Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H 51cmEstimate: € 850/900 -
#777
Een rieten picknickmand met glazen, bordjes en bestek voor twee personen.
Panier de pique-nique en osier, assiettes et couverts pour deux personnes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#742
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#393
Een groot en divers lot oude ansichtkaarten, geboortekaartjes, communieprentjes, wenskaarten, postzegels en sigarenbandjes. We voegen er zes albums met postzegels uit verschillende landen aan toe.
Grand lot de cartes postales anciennes, cartes de naissance, images de communion, cartes de voeux, timbres postes et bagues de cigares. Ainsi que six albums de timbres postes de différents pays.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#615
Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#3
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#602
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700/800 -
#799
Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.
Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 120/160 -
#721
“Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 46 cmEstimate: € 90/110 -
#723
Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180/220 -
#796
Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55/65 -
#394
Twee oude parasols van wit en zwart kant.
Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#426
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42/48 -
#475
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#405
Een lot van 46 oude kerstballen van meerkleurig glas in diverse uitvoeringen.
Lot de 46 balles de Noël en verre polychrome de différentes formes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#578
Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.No longer availableDim. L 49 cmEstimate: € 20/25 -
#435
Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#781
Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#747
Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#773
Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#128
Vijf gebogen metalen schildjes met handgeschilderde afbeeldingen van de Madonna met kind. XIXe eeuw.
Cinq petites effigies en métal peint de la Vierge à l’Enfant. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#141Lecorney
Een classicistische voorstelling van een dame bij een fontein van wit biscuit. Gesigneerd.
Représentation classique d’une femme devant une fontaine en biscuit blanc. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#59Albert Geudens
“Interieur”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 20/40 -
#267
“Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.
“Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#551
“Bishamonten, de krijgsgod vergezeld van een grote rat”. Netsuké van heel fijn gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan rood lakzegel. Beschadigd.
“Bishamonten, le dieu de la guerre, accompagné d’un grand rat”. Netsuké en ivoire très finement sculpté. Japon, Mei-ji. Marque en laque rouge sous la base. Dégâts.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 50/100 -
#500
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct. Bracelet en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 85,88 gEstimate: € 1800/2000 -
#259
“Zicht op de markt in Middelburg”. Kleurkrijt op papier. Draagt een handtekening en een monogram: A. Ost.
“Vue du marché de Middelburg”. Pastel sur papier. Porte une signature et un monogramme: A. Ost.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 12°0/200 -
#491
Een schotel van Chinees porselein met een famille-rosedecor van geisha’s. Onderaan gemerkt.
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose de geisha. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 30/40 -
#646
Een paar grote gietijzeren tuinvazen in de vorm van urnen met oren in de vorm van vrouwenfiguren en met op de buik een liggend personage in reliëf.
Paire de grandes vasques de jardin en fonte en forme d’urnes à anses en forme de femmes et décoré d’un personnage couché en relief sur la panse.No longer availableDim. H. 107 cmEstimate: € 1000/1200 -
#376
Een lot zilveren bestekken, bestaande uit zeven cocktailvorkjes, een vork en een lepel, een gevogelteschaar en een tweedelig serveerbestek van Tilquin.
Lot de couverts en argent comprenant sept fourchettes à cocktail, une fourchette et une cuillère, une pince à volaille et un couvert de service deux pièces de Tilquin.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#235
Een 18 karaats geel gouden ring met Medusa afbeelding.
Bague en or jaune 18 ct ornée d’une tête de Méduse.No longer availableDim. 8,44 gEstimate: € 160/240 -
#333Johnson Bros.
Een aardewerken servies met een rood ‘Coaching scenes’ decor, bestaande uit 12 grote borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 6 + 12 kleine borden, 6 diepe borden, 2 koffiepotten, 2 suikerpotten, 2 melkkannen, een sauskom, 12 kopjes met onderschoteltjes, zes soepkommen, enz.
Service en faïence au décor “Coaching scenes” rouge, comprenant 12 grandes assiettes, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 6 pus 12 petites assiettes, 6 assiettes creuses, 2 cafetières, 2 sucriers, 2 pots à lait, une saucière, 12 tasses et soucoupes, six soupières etc.No longer availableEstimate: € 60/100