#168
#750
#333Val St. Lambert
#760Val St. Lambert
#379
#348Pompadour
Een driedelig toiletstelletje van geelgroen glas. Oostenrijk.
#39
Een designcoupe van Muranoglas.
#439
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.
Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#358
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
#217
Drie grote decoratieve glazen flessen, binnenin verzilverd.
#231
Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.
#253
Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.
#158
Een karaf van groen glas, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemendecor.
Une carafe en verre vert, décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30/50
#30
Pendentif en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,17 gEstimate: € 400/500 -
#179Ivan Pokhitonov
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 200/240 -
#793
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50/80 -
#720
Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
#653
#233
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
#6
Piëdestal mahoniehout.
Piédestal en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#112
#351Wiskemann
#114Ch. Demets
“Hondenfamilie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1895.
“Famille canine”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1895.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#420
Een reeks van vier eikenhouten stoelen.
Suite de quatre chaises en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#92Leon Wuest
“Zicht op een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100/120