#756
Perzisch karpet van wol met medaillon. Handgeknoopt.
#292
Een gebeeldhouwd en verguld houten bas-reliëf met een dooptafereel.
Un bas-relief sculpté et doré en bois, représentant une scène de baptême.No longer availableDim. Ø 70 cmEstimate: € 200/240 -
#559Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Dilerium”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: Dec 1969.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#96
Een eikenhouten commode met drie laden.
#58
Une Vierge à l’Enfant en habits et deux petits vases. Sous cloches. Bruxelles, +- 1900. Une cloche fissurée.No longer availableDim. H. 47 & 37 cmEstimate: € 80/120 -
#614
“Cabaretscène”. Gemengde techniek.
#288
#498
Een lampje in de vorm van een vlinder van gekleurd glas.
#241
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#862Royal Zuid-Holland
#686
#845
Een antiek houten kinderstoeltje.