Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een  bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.
Een  bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.

Een bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.

Bonbonnière en argent 800‰ de style Georgian.
Dim. +/- 530 g
SKU: 1904160219.
Category: Zilver.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #219
Estimate: € 220 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #139

    Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.

    Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.
    No longer available
    Dim. +/- 1285 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #93

    Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.

    Sac de soir à monture en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    “Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.

    “Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.
    No longer available
    Dim. +/- 713 g
    Estimate: € 320 / 380
  • #191

    Twee zilveren kandelaars. Medio XXe eeuw. 830‰. +/- 720g.

    Deux candélabres en argent. Milieu du XXe siècle. 830‰. ± 720 g.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #179

    Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.

    Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.
    No longer available
    Dim. +/- 2433 g
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #117

    Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.

    Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #199

    Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.

    Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.
    No longer available
    Dim. +/- 9876 g
    Estimate: € 4500 / 5500
  • #661

    Een verzamelmap met de officiële uitgaven van de eerste postzegels in vermeil.

    Portefeuille contenant des représentations des premières timbres postales en vermeil.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #153

    Een zilveren miskelk met binnen vermeil.

    Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.
    No longer available
    Dim. 406,27 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #239

    Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.

    Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.
    No longer available
    Dim. +/- 605 g Bruto
    Estimate: € 250 / 300
  • #229
    Tiffany & Co.

    Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.

    Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 64, 48 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #251
    Mappin & Webb

    Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.

    Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #159
    Tane

    Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.

    Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.
    No longer available
    Dim. +/- 2438 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #99

    Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.

    Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 1275,17 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #338
    Delheid

    Een zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.

    Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #209

    Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.

    Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.
    No longer available
    Dim. +/- 10092 g
    Estimate: € 4500 / 5500

Other lots in this auction

  • #596

    Een eikenhouten eetkamer in Régencestijl, bestaande uit een lage buffetkast, een barmeubel, een vitrinekast, een tafel en zes stoelen.

    Salle à manger en chêne de style Régence comprenant un buffet, un bar, une vitrine, une table et six chaises.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #388
    Bidjar

    Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 82 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Clémence Biron
    Period: °1889-?

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #377
    Val St. Lambert

    Twee vaasjes van geslepen kristal waarvan één kleurloos en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Deux petits vases en cristal taillé dont un incolore et un coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 23 en 20,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #236

    Een asymmetrische garderobekast van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een spiegeldeur en versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken en lelies. Tijdperk art nouveau.

    Garde-robe asymétrique en acajou et bouleau tâché ouvrant à une porte au miroir et décorée de branches de châtaigner et de fleurs de lys incrustées. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 229 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #26

    Een Chinese salontafel met twee laden.

    Table de salon chinoise à deux tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #707

    Een houten doosje met gegalbeerd deksel en twee houten spoelen.

    Petite boîte en bois à couvercle galbé et deux toupies en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #646

    Een lage vitrinekast van mahoniehoutfineer, aan weerskanten versierd met een zuiltje. XIXe eeuw.

    Vitrine basse en placage d’acajou, les côtés décorés de colonnettes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #318
    Swatch

    Een lot van vijf polshorloges.

    Lot de cinq montres à bracelet dans leurs boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #175

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier aux maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 14,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #296
    Josheghan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 212 x 312
    Estimate: € 100 / 120
  • #602
    Dierckx

    “Het verbrande gezicht van de schoonheid”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd.

    “Le visage brûle de la beauté”. Huile sur toile. Signée et datée au verso.
    No longer available
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More