Similar lots by type
-
#139Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.
Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.No longer availableDim. +/- 1285 gEstimate: € 550 / 600 -
#93Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.
Sac de soir à monture en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#129“Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.
“Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.No longer availableDim. +/- 713 gEstimate: € 320 / 380 -
#191Twee zilveren kandelaars. Medio XXe eeuw. 830‰. +/- 720g.
Deux candélabres en argent. Milieu du XXe siècle. 830‰. ± 720 g.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#179Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.
Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.No longer availableDim. +/- 2433 gEstimate: € 1000 / 1400 -
#117Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.
Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 9876 gEstimate: € 4500 / 5500 -
#661Een verzamelmap met de officiële uitgaven van de eerste postzegels in vermeil.
Portefeuille contenant des représentations des premières timbres postales en vermeil.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#153Een zilveren miskelk met binnen vermeil.
Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.No longer availableDim. 406,27 gEstimate: € 40 / 60 -
#239Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.
Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.No longer availableDim. +/- 605 g BrutoEstimate: € 250 / 300 -
#229Tiffany & Co.Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.
Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.No longer availableDim. 64, 48 gEstimate: € 50 / 80 -
#251Mappin & WebbEen zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.
Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#159TaneEen aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.
Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.No longer availableDim. +/- 2438 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#99Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.
Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.No longer availableDim. 1275,17 gEstimate: € 550 / 650 -
#338DelheidEen zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.
Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#209Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 10092 gEstimate: € 4500 / 5500
Other lots in this auction
-
#596Een eikenhouten eetkamer in Régencestijl, bestaande uit een lage buffetkast, een barmeubel, een vitrinekast, een tafel en zes stoelen.
Salle à manger en chêne de style Régence comprenant un buffet, un bar, une vitrine, une table et six chaises.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#388BidjarEen Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79Clémence BironPeriod: °1889-?“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#377Val St. LambertTwee vaasjes van geslepen kristal waarvan één kleurloos en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux petits vases en cristal taillé dont un incolore et un coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 23 en 20,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#236Een asymmetrische garderobekast van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een spiegeldeur en versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken en lelies. Tijdperk art nouveau.
Garde-robe asymétrique en acajou et bouleau tâché ouvrant à une porte au miroir et décorée de branches de châtaigner et de fleurs de lys incrustées. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 500 / 700 -
#26Een Chinese salontafel met twee laden.
Table de salon chinoise à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 40 / 60 -
#707Een houten doosje met gegalbeerd deksel en twee houten spoelen.
Petite boîte en bois à couvercle galbé et deux toupies en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#646Een lage vitrinekast van mahoniehoutfineer, aan weerskanten versierd met een zuiltje. XIXe eeuw.
Vitrine basse en placage d’acajou, les côtés décorés de colonnettes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#318SwatchEen lot van vijf polshorloges.
Lot de cinq montres à bracelet dans leurs boîtes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#175Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier aux maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,66 gEstimate: € 300 / 400 -
#296JosheghanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 312Estimate: € 100 / 120 -
#602Dierckx“Het verbrande gezicht van de schoonheid”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd.
“Le visage brûle de la beauté”. Huile sur toile. Signée et datée au verso.No longer availableDim. 120 x 90 cmEstimate: € 200 / 250


