Similar lots by type
-
#199
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 9876 gEstimate: € 4500/5500 -
#191
Twee zilveren kandelaars. Medio XXe eeuw. 830‰. +/- 720g.
Deux candélabres en argent. Milieu du XXe siècle. 830‰. ± 720 g.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 300/400 -
#93
Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.
Sac de soir à monture en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#251Mappin & Webb
Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.
Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#209
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 10092 gEstimate: € 4500/5500 -
#159Tane
Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.
Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.No longer availableDim. +/- 2438 gEstimate: € 1000/1200 -
#153
Een zilveren miskelk met binnen vermeil.
Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.No longer availableDim. 406,27 gEstimate: € 40/60 -
#239
Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.
Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.No longer availableDim. +/- 605 g BrutoEstimate: € 250/300 -
#338Delheid
Een zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.
Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#179
Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.
Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.No longer availableDim. +/- 2433 gEstimate: € 1000/1400 -
#99
Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.
Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.No longer availableDim. 1275,17 gEstimate: € 550/650 -
#661
Een verzamelmap met de officiële uitgaven van de eerste postzegels in vermeil.
Portefeuille contenant des représentations des premières timbres postales en vermeil.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#139
Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.
Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.No longer availableDim. +/- 1285 gEstimate: € 550/600 -
#229Tiffany & Co.
Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.
Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.No longer availableDim. 64, 48 gEstimate: € 50/80 -
#129
“Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.
“Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.No longer availableDim. +/- 713 gEstimate: € 320/380 -
#117
Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.
Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#100
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et de citrines ayant un poids totale de ± 3 ct.No longer availableDim. 13,40 gEstimate: € 2500/3000 -
#351Art Vannes, France
Een fruitschaal van kleurloos kristal met een gesatineerd bladermotief. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en cristal incolore décoré de feuillages satinés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#628
Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42,5 cmEstimate: € 150/200 -
#614Tilley
“Landschap”. Olieverf op karton. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#751
Een spiegel van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl.
Miroir en bois et plâtre doré de style Louis XIV.No longer availableDim. 102 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#101Val St. Lambert
Een serie van zestien glazen van geslepen kristal in diverse kleuren.
Suite de seize verres à vin en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#317Swatch
Een lot van zes polshorloges.
Lot de six montres à bracelet. Dans leurs boîtes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#483
Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 25/35 -
#525
Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#249
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 245 cmEstimate: € 400/600 -
#514Barthold EyckermansPeriod: °1995
“Rubens produkten, de beste!”. Ets naar “De lanssteek” van Rubens. Gesigneerd, gedateerd ‘77 en genummerd 2/6.
“Rubens produkten, de beste!”. Eau-forte d’après “le coup de lance” par Rubens. Signée, datée ‘77 et numérotée 2/6.No longer availableDim. 52,5 x 34,5 cmEstimate: € 80/100 -
#689René de ConinckPeriod: Bredene 1907 - Beveren 1978
“Landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 56 cmEstimate: € 60/80