#721Een gestileerd bronzen olifantje op zwart marmeren sokkeltje.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#756Perzisch karpet van wol met medaillon. Handgeknoopt.
#116Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 50 / 100 -
#324“Herbergtafereel” Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
”Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#266Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#438Twee gebeeldhouwde meubelopzetten met hoofden. Eén beschadigd.
Deux coiffes de meubles à têtes sculptées. Une avec dégâts.No longer availableDim. b: 95 & 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#442Een antieke rood koperen brasero.
#701Een buikvaas van Chinees porselein met geel glazuur. Gemerkt met wasstempel.
#483Een boek over de beeldende kunst in en om Waregem van 1972.
Un livre en relation avec l’art de et autour de Waregem de 1972.No longer availableEstimate: € 25 / 35