#438
Houten beeld van een Luba vrouw met een kind op haar rug. DRC.
#687
“’s Lands Glorie”. Zes chromo-albums. Ed. Historia.
#55
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 450 / 550 -
#144Guy FrémollePeriod: °1933
“De misviering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La messe . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 190 / 210 -
#428
Drie borden van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen op de vleugel en vogels in bloeiende struiken op het plat. XIXe eeuw. Enkele kleine randschilfers.
Trois assiettes en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs sur l'aile et d'oiseaux en arbustes fleuris sur le plateau. XIXème siècle. Quelques petits éclats de bords.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#555
Een radioantenne. Jaren ‘30.
#108Solingen
#618
Een paar witmetalen kandelaars met zeven lichtpunten.
#37
Een asbak van groen geglazuurd aardewerk, versierd met een bronzen beer en vis.
#399
“Portret”. Gemengde techniek. Russische school.
#228
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#547
Een bronzen duizendarmige Avalokiteshvara. Op los voetstuk.
Un Avalokiteshvara en bronze à mille bras. Sur un piédestal détaché.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300 / 400