#414André GoezuPeriod: °1939“Genealogie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 7/35.
”Généalogie”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/35.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#610Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een parel.
#66Een klein bijzetkastje met twee paneeldeurtjes in Regencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux portes aux panneaux. Style Régence.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#559Een paar stadsgezichten. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram.
”Paire de vues de ville”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#128Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#127Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.
#457Chromen hanglamp. Jaren zeventig.
#468Een paar Chinese Fo-honden van gesculpteerd jade.
#230Een peervormige natuurlijke zwarte diamant in gesloten AIG certificaat van 2,04 ct.
Diamant naturellement noir taillé en poire dans un certificat fermé AIG. 2,04 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#299Een antieke spiegel, bekleed met gesculpteerd benen plaatjes met Engeltjes en leeuwen en centraal het wapenschild van het Franse koninkrijk en de spreuk “Montjoy Saint Denis”. Enkele manco’s en kleine beschadigingen.
Un miroir antique, décoration de plaquettes en os sculpté, anges et lions et au centre un écusson du Royaume français et la phrase “Montjoy Saint Denis”. Quelques manquements et petits dégâts.No longer availableDim. 84 x 51 cmEstimate: € 200 / 300