Other lots in this auction
-
#535
Een Chinees flesvaasje van bruin porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase bouteille de Chine en porcelaine brune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/180 -
#192Carl ReichertPeriod: 1836 - 1918
“St. Bernardushond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts.
”Chien St. Bernard”. Huile sur panneau. Signature à droite.No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 500/700 -
#313Lladro
Twee kinderen op een wipplank. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Deux enfants sur une balançoire”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80/120 -
#158
Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/70 -
#190
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,25 ct ainsi que deux perles.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 650/750 -
#513
Paar vazen van Chinees porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen.
Une paire de vases en porcelaine de Chine aux décors de Longues Elises.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 200/240 -
#475
Een dekselpot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen en bloeiende struiken.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine au décor bleu et blanc de fleurs et arbustes.No longer availableDim. h: 19; Ø: 18 cmEstimate: € 65/80 -
#748
Een balustervormige siervaas van meerkleurig plaaster, versierd met saterkoppen en guirlandes. Begin XXe eeuw.
Un vase balustre en plâtre polychrome avec satires et guirlandes. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#59
Een borstelkastje van gedreven messing met een spiegeldeurtje en twee borstels.
Une petite armoire à brosses en laiton repoussé et petite porte miroir. Avec deux brosses.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#150
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de 0,10 ct et une tanzanite ayant un poids total de 0,10 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 1000/1200 -
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#280
Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâts.No longer availableEstimate: € 80/100