Similar lots by type
-
#858Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.
Un bol chinois avec sous-bol, décor de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#474“Marine, Ibiza The Sea”.
”Marine, Ibiza The Sea”.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#778Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
Tasse et sous-tasse, décor sang-de-boeuf, dorure et taureaux.No longer availableDim. h: 7 cm Ø 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#787Twee kopjes en twee schoteltjes van Chinees porselein met capucinedecor.
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décor Capucine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met bloemvormige hanger en bijpassende ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur et bague assortie sertie de diamants et marquises ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 20,54 gEstimate: € 2500 / 3500 -
#538Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.
Une paire de compotiers, décor famille-rose. Tout deux avec un cheveu.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Barokke spiegel, achthoekig. Lijst van geëmailleerd glas en verguld brons, versierd met engeltjes in reliëf. Einde XIXde eeuw.
Un miroir Baroque octogonal. Encadrement en verre émaillé et bronze doré, décoration d’anges en relief. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#798Lot blauw en wit Chinees porselein met zes kopjes en acht schoteltjes.
Un lot de porcelaine chinoise bleue et blanche, six tasses et huit sous-tasses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#864Val St. LambertEen kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#766BocharaKarpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 108 cmEstimate: € 80 / 100 -
#475Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
Une théière en porcelaine de Chine, décor de longues elises .No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#505Vier diverse theepotjes van Chinees en Japans porselein. Eén met een toegevoegd dekseltje, één met een beschadigd dekseltje.
Quatre théières différentes en porcelaine chinoise et japonaise. Une avec couvercle ajouté, une autre avec couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 12 cm en kleinerEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#435Alphonse AsselbergsPeriod: 1837-1916“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 240 -
#675Een Engelse staande klok met mahoniehouten kast met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschap met gebouwen.
Une pendule anglaise, armoire en acajou et cadran peint à la main de paysage et immeubles.No longer availableDim. 210 x 50 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#469Boch KeramisTwee vaasjes en een kannetje van aardewerk met een reliëfdecor van bessen. Onderaan gemerkt.
Deux vases et une verseuse en faïence, décor en relief de baies. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#206Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#859Een lot wagons voor spoortype HO:- Märklin - Duitse goederenwagon met transformator van AEG.- Märklin - Lange open goederenwagon. - Märklin - Korte open goederenwagon.- Märklin - D-trein-rijtuig. In originele doos.- Jouef - Pullman rijtuig. in originele doos.
Un lot de wagons pour rails type HO/- Märklin -Wagon marchandise avec transformateur AEG.- Märklin - Long wagon marchandise.- Märklin - Court wagon marchandise ouvert.- Märklin - Wagon passager D; Emballage d’origine.- Jouef - Wagon passagers Pullman. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#539“Boslandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Richet en een monogram: D.B.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Porte une signature: Richet et le monogramme D.B.No longer availableDim. 63 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#243Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250 / 400 -
#22Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Bij de Leuvense stoof”. Ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Auprès du poêle de Louvain”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée.No longer availableDim. 13 x 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#608Afrikaans beeld in de vorm van een ramskop. Igbo, Nigeria.
Une statue africaine en forme de tête de bélier. Igbo, Niger.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3,10 ct.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 950 / 1150 -
#411Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre d’église en laiton style Renaissance.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#892Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 60


