#226Royal Doulton
“Elain” & “Fair maiden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Elain” et “Fair maiden”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 20/24 -
#36
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
#384Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
#311
“Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 59 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#258J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#40
Een schemerlampje gemonteerd op een cloisonné vaas met messingen voet. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw.
Petit lampadaire monté sur un vase en cloisonné à piétement en laiton. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 45,5 cm (met kap)Estimate: € 80/100 -
#109
Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
#247Constant Simon
#250Ch. Demets
“Ferme emmurée, la cour “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 33 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#365Jef Codron
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 233/350 buiten de plaat.
“Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 233/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#340
Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.
#234Frans Keelhoff
“Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 25 x 31 cmEstimate: € 600/1000