#434Jos Van den Abeele“Moeder en kind”. Ets. Gesigneerd en genummerd 23/60 buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/60 hors planche.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#55Twee zegelringen van 18 karaats geel en wit goud met initialen.
#213Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.
#150Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400 / 500 -
#9Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.
#433Een lot glazen messenleggers.
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
#266Een tweeledige jachtkast van gebeeldhouwd eikenhout met gevitreerd opzet.
Meuble de chasse à deux corps en chêne sculpté, le dessus vitré.No longer availableDim. 250 x 140 x 61 cmEstimate: € 100 / 120