#427Een schaalmodel van een “Spitfire” op staander.
#726Een zuil van monochroom wit gips.
#394Twee oude parasols van wit en zwart kant.
#701Een lot schootsvellen, vlaggen en kragen uit de vrijmetselarij.
#436Een presenteervitrine met ± 38 tropische vlinders.
#777Een rieten picknickmand met glazen, bordjes en bestek voor twee personen.
#578Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
Crâne Iatmul. Patiné et décoré de petites coquilles et de cheveux. Région Sepik, Papouasie-Nouvelle-Guinée.No longer availableEstimate: € 1600 / 2000
#521Een bord van blauw en wit porselein. China, XIXe eeuw. Randschade.
Assiette en porcelaine bleue et blanche. Chine XIXe siècle. Eclats.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#557Een lot Aziatisch aardewerk, bestaande uit een waterdruppelaar, drie verschillende wijnkruikjes, waarvan één Birmaans, en een halsvaasje met een decor van kraanvogels.
Lot de faïences asiatiques comprenant un compte-gouttes, trois différentes cruches à vin, dont une de Birmanie et un vase à haut col et un décor de grues.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#229Rik VerheydenPeriod: 1875-1954“Brevierende kardinaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Cardinal au bréviaire”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#318“Zittende Boeddha”. Beeld van donker gepatineerd brons.
#260Rosenburg“Stadzicht getiteld Mauritspoort Den Haag”. Tegeltableau. 12 tegels, diverse letsels. Gesigneerd en achteraan gemerkt door Hendrik David Schild (1872-1928).
“Vue de ville à la Mauritspoort de La Haye”. Tableau de 12 carreaux. Signé par Hendrik David Schild (1872-1928) et marqué au verso. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 250 / 350 -
“Vue de Florence”. Huile sur toile. Signée et datée 1997.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#694M. Cockx“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#711Een taboeretje van gesculpteerd hout, versierd met kralen. Kameroen.
#186“La Danaïde de Rodin”. Bronzen beeld . Op zwarte marmeren basis.
#243Val St-Lambert20 kleine schaaltjes met tekens van de dierenriem in kristal, met een vergulde metalen omlijsting. Vergezeld van een grote ronde schaal van geslepen kristal met vergulde metalen omlijsting en van een dito dubbel snoepschaaltje met verguld koperen montuur met bovenaan een zwaan. Alle stukken gemerkt.
20 petits plats aux signes du zodiaque en cristal encadrés de métal doré. Accompagnés dun grand plat rond en cristal taillé encadré de métal doré et d’un plat à frandises semblable monté en cuivre doré et surmonté d’un cygne. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 150