Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bowl van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Een bowl van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Een bowl van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.

Een bowl van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.

Un bol en porcelaine chinoise polychrome à décor de personnages. Marque sous la base. Sur socle en bois.
Dim. Ø: 20 cm
SKU: 2310180465.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #465
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #705

    Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.

    Deux bustes d’enfants en porcelaine blanche monochrome et détails argentés. Sur socles en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #288

    Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.

    Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #635

    Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.

    Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.
    No longer available
    Dim. h: 53 & 58 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #629

    Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.

    Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #668

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #692

    “Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.

    ”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #653

    Een paar vazen van Cantonporselein.

    Deux vases en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #657

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.

    Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #661

    Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476

    Een Indisch eendeurskastje met meerkleurige decors.

    Une petite armoire à une porte indienne. Décors polychromes.
    No longer available
    Dim. 77 x 51 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #610

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha assis ancien en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #631

    Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.

    Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #602

    Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.

    Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #639

    “Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.

    ”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #678

    “Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.

    “Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #612

    Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.

    Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.
    No longer available
    Dim. 240 x 300 x 215 cm
    Estimate: € 700 / 1200
  • #598

    “Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.

    ”Couple japonais”. Deux statues en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #702

    Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.

    Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #168
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #795

    “Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    ”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #637

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.

    Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. 85 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #553

    Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.

    Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #621

    Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Eléphant et son petit en ivoire sculpté. Japon (?), premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 6,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #536
    Mori Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Une carpette oriental en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #197

    “Personages op een slee, getrokken door drie paarden.”. Een bronzen groep. Russisch werk.

    ”Personnages sur un traîneau tiré par trois chevaux”. Un groupe en bronze. Travail russe.
    No longer available
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #216

    Een Empire secretaire, versierd met inlegwerk en bronzen kariatiden. Onderaan twee paneeldeurtjes onder het klapblad en bovenaan een lade onder het wit marmeren blad. Zijpaneel gebarsten.

    Un secrétaire Empire, décoration d’incrustations et de cariatides. En dessous se trouvent deux portes sous la tablette à abattant et au dessus se trouve un tiroir sous la tablette en marbre blanc. Le panneau sur le côté est fissuré.
    No longer available
    Dim. 139 x 81 x 50 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #512

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: P. Permeke.

    ”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Porte la signature: P. Permeke.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #144
    Raphaël Lagye
    Period: 1862-1952

    “Kinderen op de boulevard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Enfants sur le boulevard”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #461

    Een schotel van Imari porselein met een decor van bloemen, vogels en een landschap met vergulde details. Onderaan gestempeld.

    Un plat en porcelaine Imari, décor de fleurs, oiseaux et un paysage aux détails dorés.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #372

    Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw

    Un Christ en ivoire encadré. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #798

    Een paar messingen kandelaars circa 1900.

    Une paire de candélabres en laiton. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    “Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.

    ”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #302
    Louis Melis

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40,5 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #428

    Drie kleine jardinières, twee schotels en een dekselvaas van Japans porselein met een Imari decor. Onderaan gemerkt: Gold Imari.

    Trois petites jardinières, deux plats et un vase à couvercle en porcelaine du Japon et décor Imari. Marque en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More