Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een brasero van rood koper met deksel, versierd met wapenschilden.

Een brasero van rood koper met deksel, versierd met wapenschilden.

Brasero en cuivre rouge et son couvercle. Décoré d’armories.
Dim. Ø: 49 cm
SKU: 2308160473.
Category: Koper.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #473
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #148

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een meerkleurig decor van pioenrozen en vogels op zwarte fond.

    Paire de vases balustre en cuivre jaune cloisonné. Décor polychrome de pivoines et d’oiseaux sur fond noir.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #709

    Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.

    Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #347

    Een paar indrukwekkende kandelaars van verzilverd koper met vijf lichtpunten en versierd met florale motieven.

    Paire de grands candélabres en cuivre argenté à cinq lumières et décoré de fleurs stylisées.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #648

    Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.

    Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #769

    Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.

    Lampe de sanctuaire en cuivre argenté. L’intérieur en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #57

    Een lot van vier beeltenissen van Napoleon van zamak en koper.

    Lot de quatre représentations de Napoléon en régule et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #411

    Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #422

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #331

    Een tafellamp met vijf lichtpunten en een staande asbak van geel koper.

    Lampe de table à cinq lumières, ainsi qu’un cendrier sur pied en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 70 & 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #177

    Messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekige voet met engelenkopjes. XIXde eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.

    Bougeoir d’église en laiton de style baroque. Base triangulaire aux têtes d’angelots. XIXe siècle. Monté à l’électricité.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #489

    En paar geelkoperen olielampen.

    Paire de lampes à huile en cuivre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #445

    Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.

    Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #7

    Een replica wapenschild van rood koper met twee zwaarden.

    Réplique d’un bouclier à deux sabres en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #282

    Serie van zes borden van wit porselein, versierd met zes verschillende bloemendecors, met de hand geschilderd. Vergulde gechantourneerde randen. Meissen, begin XXste eeuw, gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur, tweemaal doorstreept.

    Suite de six assiettes en porcelaine blanche décorées de différents bouquets de fleurs peints à la main. Bords chantournés. Meissen, début XXe siècle, marquées aux épées croisées en bleu sous couverte, barrées deux fois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #741

    Boom van gesmeed koper.

    Arbre en cuivre forgé.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #181
    Carl Milles

    “Hollandse boterkarnster”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “La baratteuse hollandaise”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #670

    Mahoniehouten arts and crafts armstoel. Hoge rugleuning met drie spijlen in de vorm van gestileerde bloemenstengels. Oorspronkelijke bekleding van William Morris.

    Chaise art nouveau en acajou. Haut dossier à trois lattes en forme de fleurs stylisées. Tissu d’origine par William Morris.
    No longer available
    Dim. H.123 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #404

    Een lot blauw kristal, bestaande uit een designcoupe, een asbak en een lampenvoet.

    Lot de cristal bleu comprenant une coupe design, un cendrier et un pied de lampe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #786

    Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.

    Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 82 x 69 x 42 cm
    Estimate: € 6à / 100
  • #64
    Willem Paerels

    “Rede van Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 49/100 buiten de plaat.

    “La rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée et numérotée 49/100 hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #688

    Een collectie van 45 Britse militaire mutskentekens. Hedendaags. Achteraan met fabricagemerk.

    Collection de 45 insignes militaires britanniques contemporaines. Avec marque de fabrication au verso.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #334

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 237 x 173 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #357
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. Een lot van veertig albums tussen nummer 43 en 131.

    “Suske en Wiske”. Un lot de 40 albums entre les numéros 43 et 131.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #98

    “Dame met meeuw”. Een groep van meerkleurig plaaster.

    “Femme et mouette”. Groupe en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een luit spelende jongeling en twee siervazen. Zamak op marmeren sokkels.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’un jeune joueur de lute et de deux vasques. Régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #63

    Een lot van zes verschillende verrekijkers.

    Lot de six jumelles différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #446

    Een notenhouten bijzettafeltje op vier tapse poten en met los tafelblad. Een lade in de gordel. Rondom versierd met een ingelegde messingen bies. Begin XIXde eeuw.

    Table d’appoint en noyer à quatre pieds toupies et tablette amovible. Un tiroir en ceinture. Tout autour une bande de laiton. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More