Similar lots by type
-
#411Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een meerkleurig decor van pioenrozen en vogels op zwarte fond.
Paire de vases balustre en cuivre jaune cloisonné. Décor polychrome de pivoines et d’oiseaux sur fond noir.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#57Een lot van vier beeltenissen van Napoleon van zamak en koper.
Lot de quatre représentations de Napoléon en régule et cuivre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#489En paar geelkoperen olielampen.
Paire de lampes à huile en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#331Een tafellamp met vijf lichtpunten en een staande asbak van geel koper.
Lampe de table à cinq lumières, ainsi qu’un cendrier sur pied en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 70 & 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#445Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.
Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#177Messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekige voet met engelenkopjes. XIXde eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Bougeoir d’église en laiton de style baroque. Base triangulaire aux têtes d’angelots. XIXe siècle. Monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#347Een paar indrukwekkende kandelaars van verzilverd koper met vijf lichtpunten en versierd met florale motieven.
Paire de grands candélabres en cuivre argenté à cinq lumières et décoré de fleurs stylisées.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#648Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#422Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#769Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.
Lampe de sanctuaire en cuivre argenté. L’intérieur en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#7Een replica wapenschild van rood koper met twee zwaarden.
Réplique d’un bouclier à deux sabres en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#741Boom van gesmeed koper.
Arbre en cuivre forgé.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 100 / 160 -
#709Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.
Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#282Serie van zes borden van wit porselein, versierd met zes verschillende bloemendecors, met de hand geschilderd. Vergulde gechantourneerde randen. Meissen, begin XXste eeuw, gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur, tweemaal doorstreept.
Suite de six assiettes en porcelaine blanche décorées de différents bouquets de fleurs peints à la main. Bords chantournés. Meissen, début XXe siècle, marquées aux épées croisées en bleu sous couverte, barrées deux fois.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#791Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.
Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#232Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Vénération de la Vierge”. Gesigneerd en genummerd 53/100.
“Vénération de la Vierge”. Signée et numérotée 53/100.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 200 / 220 -
#34Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#117Richard AuriliPeriod: 1813 - 1914Een damesbuste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.
Buste de dame en albâtre multicolore. Signé au verso.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#510“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#455Gaby De Pauw“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 120 / 200 -
#43Een lot van drie lampen van zamak, bestaande uit een jongetje bij een lantaarn, een in de vorm van een bloemenrank met een putto onderaan en een groep van een muziek spelende dame en een putto met twee lichtpunten.
Lot de trois lampes en régule comprenant un petit garçon près d’une lanterne, une branche fleurie au putto et un groupe d’une musicienne et un putto à deux branches de lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#276Een handgeknoopt wollen Shiraz tapijt.
Tapis Shiraz en laine. Noué main.No longer availableDim. 309 x 212 cmEstimate: € 200 / 240 -
#512Andor KomivesPeriod: °1958“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#431Een poppenkastje met vier kleine marionetten.
Petit castelet et quatre marionnettes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#230Een 18 karaats geel gouden ring bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un rubis de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,67 gEstimate: € 400 / 500 -
#51Een paar coupes van kleurloos geslepen kristal.
Paire de coupes en cristal taillé incolore.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 50

