#465Een Maleisisch kromzwaard met lederen schede.
Suite de quatre fourreaux aux couteaux Khukuri de tailles ascendantes. Trois petits exemplaires manquent.No longer availableEstimate: € 120 / 200
#741Een gesculpteerd eikenhouten barometer, versierd met barokke dolfijnen.
Baromètre en chêne sculpté décoré de dauphins baroques.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69Irène Van ParysPeriod: 1903-1966“Zicht op de Leiestreek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la vallée de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Boch La LouvièreEen vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.
#289J. Van den Eeckhoudt“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
#793Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#168Paar hoornvazen van Brussels porselein met vergulde bloemen onder stolp.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles décorés de fleurs dorées. Sous globes en verre.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#579Renaat Ivens“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#50Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljantjes en robijntjes en met inscriptie. “Qu’hier que demain”.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de petits brillants et rubis. Inscription “Qu’hier que demain”.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 150 / 250 -
#136Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#437Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
Lot de dix petits albums à photographie dans un cadre en bois et dans les étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 25