Similar lots by type
-
#465
Een Maleisisch kromzwaard met lederen schede.
Cimeterre malaysienne et son fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 80 / 100 -
#541
Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#518
Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes. Drie kleine exemplaartjes manco.
Suite de quatre fourreaux aux couteaux Khukuri de tailles ascendantes. Trois petits exemplaires manquent.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#452Lode Verhoeven
“Binnenhof begijnhof Lier.” Olieverf op paneel.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 160 / 200 -
#396
Een gefineerd mahoniehouten meubeltje met klapblad en een spiegel binnenin.
Petit meuble en placage d’acajou à abattant cachant un miroir.No longer availableDim. b:57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#19
“Dame met waaier”. Heliogravure.
“Femme à l’éventail”. Héliogravure.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#201
Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.
Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 450 / 500 -
#10
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee diamantjes oude slijp en een rookkwarts.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants de taille ancienne et de quartz fumé.No longer availableDim. 6;98 gEstimate: € 150 / 200 -
#162Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959
“Schrijvende dame”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Femme écrivant”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#122M. Bertrand
“Neerhof in de sneeuw” & “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1956 & 1955.
“Basse cour enneigée” et “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Les deux signées et respectivement 1956 et 1955.No longer availableDim. 48 x 58 & 40 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#153
Twee etuis met twaalf zilveren lepeltjes en twaalf zilveren vorkjes.
Deux étuis contenant douze petites cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#336Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#771
Kolompendule van zwart hout en verguld koper. Tijdperk Napoléon III. Met slinger en sleutel.
Pendule à colonnes en bois noirci et cuivre doré. Epoque Napoléon III. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#288
Een lot van twee pijpen, bestaande uit een metalen opiumwaterpijpje en een tabakspijp van hout en been.
Lot de deux pipes comprenant un petit narguilé en métal et une pipe en os et bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#295
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de quatre brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 800 / 1000