Other lots by Val Saint Lambert
-
#531Val Saint LambertEen vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#225Val Saint LambertEen wijnglas en een miniatuur vaas van geslepen kristal, beide versierd met verguld decor in een fries. Het vaasje genummerd 103/ 250 en gedateerd 1993. Bijgevoegd een glazen vaas, eveneens met verguld decor.
Un verre à vin et un vase miniature en cristal taillé, tous deux ornés d'un décor doré en frise. Le vase est numéroté 103/250 et daté 1993. On y joint un vase en verre, également à décor doré.No longer availableDim. 11, 12 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Val Saint LambertEen vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.
Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#35Val Saint LambertEen kleine vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt. Designer H. Lega en genummerd 95/150.
Petit vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas. Designer H. Lega et numéroté 95/150.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45Val Saint LambertEen vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Gravé en bas. Intact.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#75Val Saint LambertEen veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.
Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Val Saint LambertEen vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique, 84/957. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 'Pièce Unique, 84/957. Très petit éclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Val Saint LambertEen coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillée partiellement satinée, doublée bleue avec détails dorés. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 240 / 320 -
#85Val Saint LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 4/175 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 4/175 et daté 1995.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#65Val Saint LambertEen bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.
Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#207Val Saint LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd MPV 85/6034.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué et numéroté MPV 85/6034 en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Val Saint LambertEen vaas van geslepen en bruinrood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 83/150, Mod. 1925.
Vase en cristal taillé et doublé brun-rouge. Marqué et numéroté en bas 83/150, Mod. 1925.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#197Val Saint LambertEen vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 75/150. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 75/150. Très petit éclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#187Val Saint LambertEen vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.
Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#227Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos en magentakleurig kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore et magenta. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Val Saint LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 11/125 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 11/125 et daté 1995.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et gravé sur le fond.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167Val Saint LambertEen grote siervaas op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un grand vase décoratif sur pied en cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#158Val Saint LambertEen vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een deels gesatineerde fries met geëtst en verguld decor van geisha’s in een landschap. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé et doublé vert, orné d'une frise en partie satinée à décor gravé et doré de geishas dans un paysage. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#312Val Saint LambertEen lampvoet van deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal partiellement coloré bleu dans la masse. Marqué.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 60 -
#147Val Saint LambertEen grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.
Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#137Val Saint LambertEen vaas van geslepen en deels gesatineerd blauw kristal met verguld motief. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan met opschrift ‘design P. Dirs’.
Vase en cristal bleu taillé et en partie satiné à motif doré. Marqué d'une étiquette et gravé en bas avec l'inscription 'design P. Dirs'.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 280 -
#107Val Saint LambertEen vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#97Val Saint LambertEen vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 150 -
#327Val Saint LambertEen karafje en een parfumverstuiver van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une carafe et un vaporisateur de parfum en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 40 / 50
Similar lots by type
-
#547Een lot geslepen kristallen glazen, model Val Saint Lambert, bestaande uit 12 borrelglaasjes, 11 wittewijngazen, 11 wittewijnglazen met groene kelk, 8 rodewijnglazen, en drie champagneglazen.
Lot de verres en cristal taillé, modèle Val Saint Lambert, composé de 12 verres à liqueur, 11 verres à vin blanc, 11 verres à vin blanc avec calice vert, 8 verres à vin rouge, et trois verres à champagne.No longer availableDim. H: 11-19cmEstimate: € 100 / 120 -
#297Een paar geslepen kristallen drageoirs.
Paire de dragoirs en cristal taillé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#55Twee vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Deux vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.No longer availableDim. h: 21,5 & 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#117Val Saint-LambertEen schaal van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal doublée verte et taillée. Marquée.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#91Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux et ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 220 -
#237Een karaf van geslepen en rood gedubbeld kristal versierd met gegraveerd bloemendecor en vergulde rand.
Carafe en cristal doublé rouge et taillé ornée d'un motif floral gravé et bord doré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#113Een zittend hondje van gepatineerd brons.
Un chien assis en bronze patiné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#684Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#613Maria Innocentia Hummel“Ferienfreude. Twee kinderen in een venster”. Wandversiering van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 125.
« Férienfreude. Deux enfants dans une fenêtre ». Décoration murale en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 125.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#542Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kapelletje en hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Chapelle et ferme dans un paysage ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#403Maria Innocentia Hummel“Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.
« Était frag'ich tombé nach Geld und Gut & Wohl behütet ». Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 633 & 455.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154David Teniers II“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Vrij recent geparketteerd, maar drie afzonderlijke planken zichtbaar. Toegeschreven op basis van monogram D.T. rechtsonder.
"La Fête du Peuple". Peinture à l'huile sur panneau. Parquet assez récent, mais trois planches distinctes visibles. Attribué et monogramme DT en bas à droite.No longer availableDim. 57 x 61 cmEstimate: € 6000 / 8000 -
#326Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.
Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#504Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
Miroir de cheminée en chêne de style Henri II.No longer availableDim. 150 x 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#510Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en een centrale ovale smaragd en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de petits diamants taille brillant et d'une émeraude ovale centrale et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 380 / 450 -
#283Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote en kleine messen, grote en kleine lepels, koffielepeltjes, grote en kleine vorken, dessertvorkjes, bestekleggers en serveerbestek. We voegen er enkele niet-bijbehorende stuks, alsook twee zilveren servetringen aan toe.
Couverts en métal argenté pour douze personnes, composés de grands et petits couteaux, grandes et petites cuillères, cuillères à café, grandes et petites fourchettes, fourchettes à dessert, repose-couverts et couverts de service. Nous ajoutons quelques pièces non correspondantes, ainsi que deux ronds de serviette en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#168Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
Une pendule de cheminée en bronze doré de style rococo. Décoré tout autour de rocaille et d'acanthe. Cadran en émail sur cuivre. France, vers 1900. Marqué sur le mouvement. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#399Een lot van drie vintage wandlampen van koper en messing.
Lot de trois appliques vintage en cuivre et laiton.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 50

