Similar lots by type
-
#435Een gesculpteerde houten salontafel met gecanneerd blad onder glas.
Table basse en bois sculpté à plateau à pans sous verre.No longer availableDim. 50 x 61 x 110 cmEstimate: € 35 / 45 -
#605Een witgepatineerde houten fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois patiné blanc de style Louis XV.No longer availableDim. H: 105cmEstimate: € 40 / 60 -
#340“Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.
"L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.No longer availableDim. 90 x 55 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#355Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 37 x 55; 33 x 44 & 29 x 33 cmEstimate: € 40 / 45 -
#346Een niervormig bijzettafeltje van gefineerd hout met ingelegd bloemendecor van verschillende houtsoorten en met een lade in de gordel. Bronzen monturen, handvatten en trekker. XIXe eeuw.
Guéridon rognon en bois de placage à décor floral incrusté de différents bois et comportant un tiroir en ceinture. Armatures, poignées et gâchette en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 56 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#698Een achthoekig mahoniehouten naaitafeltje op drie poten.
Une table à couture octogonale en acajou sur trois pieds.No longer availableEstimate: € 85 / 100 -
#326Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.
Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#696Drie messingen gigognetafeltjes met zwart spiegelblad.
Trois tables gigognes en laiton avec dessus en miroir noir.No longer availableDim. 50 x 38 x 58 cmEstimate: € 25 / 40 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten kinderstoel in barokke stijl.
Chaise d'enfant en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. 109 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#354Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#595Een gefineerde ronde tafel met vier laden in de gordel en met gevacheteerd blad.
Table ronde en placage à quatre tiroirs en ceinture et platetabclette recouverte de vachette.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#336Drie witgepatineerd houten tafeltjes met drie poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.No longer availableDim. Ø: 38 - 55 cmEstimate: € 35 / 50 -
#226Een vitrine met deurtjes aan de zijkanten op hoge voet, versierd met gesculpteerde barokke motieven en op leeuwenpoten.
Vitrine à portes latérales sur pied haut, décorée de motifs baroques sculptés et sur pattes de lion.No longer availableDim. h: 182 cmEstimate: € 120 / 200 -
#695Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#699Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.
Petite table d'appoint en chêne à abattants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 70 -
#575Een verguld houten canapé in Louis XVI stijl. Te bekleden.
Canapé en bois doré de style Louis XVI. A recouvrir.No longer availableDim. 188 x 88 cmEstimate: € 65 / 75 -
#395Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.
Un scribe en bois plaqué avec des incrustations de différents types de bois, le dessus avant avec un motif en étoile. Angleterre, début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 53 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#694Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cm Ø: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#690Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Suite de trois fauteuils en noyer de style Louis XVI.No longer availableDim. H: 98cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.
Un canapé deux places avec un revêtement en tissu capitonné.No longer availableDim. 90 x 155 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#286Een gebeeldhouwd eikenhouten getorste zuil met Ionisch kapiteel.
Colonne torsadée en chêne sculpté à chapiteau ionique.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#625Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100 / 120 -
#689Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een naaitafeltje van wortelnootfineer en zwartgelakt hout op voluutpoten en met spiegel aan de binnenkant van het blad.
Table d’ouvrage en placage de ronce de noyer et bois laqué noir sur pieds volutes et avec miroir à l'intérieur du plateau.No longer availableDim. 72 x 39 x 56 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#52J. De Jonge“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '67.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#516GhoumEen handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 240 x 175 cmEstimate: € 220 / 300 -
#617Een paar porseleinen beeldjes uit de Chinese dierenriem.
Une paire de figurines en porcelaine du zodiaque chinois.No longer availableDim. h: 19 & 20 cmEstimate: € 85 / 100 -
#236Engelse ééndeursvitrine met latwerk in de deur. Notenhout. Enkele rudimentaire herstellingen aan het dak. Georgian stijl, XIXde eeuw.
Vitrine anglaise à une porte avec treillis dans la porte. noyer. Quelques réparations rudimentaires du toit. Style géorgien, XIXème siècle.No longer availableDim. 175 x 91 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#550Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguettes d'un poids combiné de +- 0,72 ct.No longer availableDim. 4,86 gEstimate: € 850 / 950 -
#246Een tweedelige mahoniehouten vitrine met onderaan een paneeldeur, bovenaan een beglaasde deur met latwerk. Engeland, tijdperk Victoria.
Une vitrine en acajou en deux parties avec une porte à panneaux en bas, une porte vitrée avec treillis en haut. Angleterre, ère Victoria.No longer availableDim. 199 x 81 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#650Sirius“De Blauwe Sperwer”. Hard cover. Compleet, scheur midden op de coverplaat, lijmsporen. Ed. Dupuis, 1944.
« L'épervier bleu ». Couverture rigide. Complet, déchirure au milieu du plat de couverture, traces de colle. Éd. Dupuis, 1944.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#311Val Saint-LambertDrie asbakken van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd Onderaan gemerkt. Eén beschadiging aan de binnenkant.
Trois cendriers en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse Marqué en bas. Un dégât à un intérieur.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423Maria Innocentia Hummel“Trara - die Post ist da”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 226.
"Trara - ce poste est da". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 226.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#45Val Saint LambertEen vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Gravé en bas. Intact.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#175Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles De Vos. XIXe eeuw.
Huile sur toile. Attribuée à Charles De Vos. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vue de Bruges". Huile sur toile. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 57 x 36 cmEstimate: € 60 / 80

