Other lots in this auction
-
#38
“Oost - west, thuis best” en “Eigen haard is goud waard” Twee spreukborden van Belgisch aardewerk met reliëfdecors. De eerste met beschadiging onderaan.
”Oost - West, thuis best” et “ Eigen haard is goud waard”. Deux assiettes en faïence de Belgique avec décors en relief. La première assiette porte un dégât en dessous.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 30/50 -
#699
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#170
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct. et saphirs ayant un poids total de +- 1,30 ct.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 900/1000 -
#310
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen versierd met bolletjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct. décoration de petites boules.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 150/200 -
#780
Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 30/35 -
#402
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.
Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#435
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/60 -
#135
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale toermalijn van ± 5 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,48 ct. et une tourmaline centrale de +- 5 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 850/950 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#94Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951
“Binnenzicht van de St Janskerk te Poperinge. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Vue d’intérieur de l’église St Jean à Poperinge”. Huile sur panneau. Signé et daté 1931.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#140Pallas Swiss made
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en met 18 karaats wit gouden polsband.
Une montre pour femme en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,54 ct. et lanières en or blanc 18 ct.No longer availableDim. bruto: 25,04 gEstimate: € 700/900 -
#156
Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.
Meuble à deux portes en chêne. Détails laqués noirs. Fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 178 x 145 cmEstimate: € 200/300