Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een briljant van 0,39 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Een briljant van 0,39 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Een briljant van 0,39 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.

Een briljant van 0,39 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.

Un brillant de 0,38 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.
SKU: 2603190065.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #65
Estimate: € 700 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #895

    Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.

    Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #182
    Hilaire Bals
    Period: °1940

    “Herder met schaapshond en kudde schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Berger et chien de berger, et troupeau de moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #105

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.

    Un bracelet esclave en or blanc 18 ct sertie de diamants aynat un poids total de ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 8,19 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #583

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.

    Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #146

    Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.

    Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.
    No longer available
    Dim. 110 x 101 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #853

    Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.

    Un vase en verre de Boom, structure granuleuse et lignes dorées.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 24 / 26
  • #608

    Afrikaans beeld in de vorm van een ramskop. Igbo, Nigeria.

    Une statue africaine en forme de tête de bélier. Igbo, Niger.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552
    Pol Mara

    “Fotoshoot”. Een lithografie. Genummerd 38/100 en gesigneerd buiten de plaat.

    ”Shoot photo”. Une lithographie. Numérotée 38/100 et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 71 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #154

    “Man met groentemand”. Olieverf op paneel. Franse school, XIXe eeuw.

    ”Homme et panier à fruits”. Huile sur panneau. Ecole française, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #47

    Twee vaasjes en een lampenvoet van Gouds plateelwerk. Allen gemerkt onderaan.

    Deux vases et un pied de lampe en faïence de Gouda. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 19, 27 & 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #323
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Gemerkt onderaan. We voegen er karaf in dezelfde stijl aan toe. Jaren ‘70.

    Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une carafe du même style. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 36 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #380

    Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 18, 04 g
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More