#334Gustave DierkensPeriod: 1885 - 1940
“De Piere uit de Assels, Drongen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd juni 1939.
”Le Piere, Assels, Drongen”. Huile sur panneau. Signé et daté au dos juin 1939.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#45
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade ayant un poids total de ± 2,70 ct.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 400/500 -
#620
Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
#853
Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.
#746
Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#458
Twee albums met postzegels allerlei.
Deux albums de timbres postes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#83Christofle
Een moderne kristallen vaas met gesatineerde bladmotieven.
#690Demcey
“Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#277Ralph Boyer
Een lederen zakentas met cijfersloten.
#39
“Dancers”. Een lithografie. Genummerd 7/30 buiten de plaat. Onduidelijk gesigneerd.
”Dancers”. Une lithographie. Numérotée 7/30 hors planche. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 24,5 cmEstimate: € 40/50 -
#546
Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#596Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200/240