Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een briljant van 0,39 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Een briljant van 0,39 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Een briljant van 0,39 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.

Een briljant van 0,39 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.

Un brillant de 0,38 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.
SKU: 2603190065.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #65
Estimate: € 700 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #405
    Boch La Louvière & Boch Frères Kéramis

    Een aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.

    Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #485

    Theepot van Rouen porselein met polychroom decor. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine de Rouen, décor polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #883

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een geslepen kleurloos glazen karaf.

    Une carafe en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #682
    Renée Kempen

    “Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #525
    Matchbox King Size K-6

    “Allis-Chalmers earth scraper”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.

    ”Allis-Chalmers earth scraper”. Un jouet, un véhicule. Très bon état. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #480

    Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.

    Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #615

    Een communicanten missalenset in originele etui. XIXde eeuws, gelakt en bladgoud, en vergulde bladrand. Kleine schade aan de lak.

    Un missel de communion dans étui d’origine. XIXème siècle, laqué et doré. Petit dégât à la laque.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #169
    Armand Laureys
    Period: 1867 - ?

    “Zicht op de Nosestraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la rue Nose, Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 85 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #33

    Een gedreven koperen samovar.

    Un samovar en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #671

    Een paar moderne polychrome Chinees porseleinen vazen. Met figuren in het decor.

    Une paire de vases modernes en porcelaine chinoise polychrome. Décoration de figures.
    No longer available
    Dim. h 94
    Estimate: € 200 / 240
  • #580

    Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bois à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. l: 124 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More