Other lots in this auction
-
#592Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#66Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#326Een bureau van notenhoutfineer met opzet. Onderaan twee deuren en drie laden, bovenaan twee kleine paneeldeurtjes naast een grote deur met glas in lood. Belle epoque.
Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.No longer availableDim. 185 x 128 x 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#19Drie diverse portretten: een vrouw (20 x 16 cm), een man (19 x 16 cm) en een overschilderde foto van een man (24 x 18 cm).
Trois portraits divers: une femme (20 x 16 cm), un homme (19 x 16 cm) et une photographie peint d’un homme (24 x 18 cm).No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#12Drie Immerseeltjes.
Trois petites oeuvres par Van Immerseel.No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#31Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.
Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.No longer availableDim. b: 16 & 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#492“Bloemenstilleven”. Aquarel. Draagt een handtekening: Varlin.
”Nature morte, fleurs”. Une aquarelle. Porte une signature: Varlin.No longer availableDim. 53 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1Een lot sierjardinières van deels gepolychromeerd aardewerk in de vorm van zwanen, waarbij de grootste van Nimy.
Un lot de jardinières en faïence partiellement polychrome en forme de cygnes, dont la plus grande de Nimy.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 7,12 gEstimate: € 950 / 1100 -
#515Drie vaasjes van Chinees en Japans Satsuma porselein.
Trois vases en porcelaine chinoise et japonaise Satsuma.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Een paar ingekaderde vlinders. Resp. P.Prola (Brazilië) en P. Dardanus.
Une paire de papillons encadrés. Resp. P. Prola ( Brasil) et P. Dardanus.No longer availableDim. 10 x 9 cm & 7x7 cmEstimate: € 20 / 30 -
#509“Compositie”. Kleurkrijt op papier. Draagt een handtekening: H.A***
”Composition”. Craie de couleur sur papier. Porte une signature: H.A.***No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120




