Similar lots by type
-
#322
Een lot zilverwerk, bestaande uit een coctailstaander met zes lepeltjes en een suikertangetje.
Un lot d'objets en argent, comprenant un porte-cuillères à cocktail et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#365
Schaaltje in zilverfiligraan. 200,14 g zilver.
Une coupelle en argent philigrané. 200,14 g.No longer availableDim. ø 18 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#210
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met en gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1800/2000 -
#284Alfred Van NestePeriod: 1874-1969
‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.
"Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 30/50 -
#128
Een schelp van meerkleurig glaspasta.
Une coquille en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. b: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#76
Een paar notenhouten wingchairs met roze fluwelen bekleding.
Deux wingchairs en noyer avec revêtement en velours rose.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#555
Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#560
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#6
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee laden.
Un petit meuble d'appoint en chêne à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 20/25 -
#670Leo Prof. Zwerger
Jongen met vogelkooi”. Houtsculptuur uit het Zwarte Woud. Gesigneerd.
"Garçon et cage à oiseaux". Une sculpture en bois, Fôret Noire. Signée.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 50/70 -
#527
Twee borden van Imariporselein.
Deux assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#494Nissan Engel
‘Het schaakspel’. Kleurenets, nr 110 van 150. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
"Jeu d'échecs". Une eau-forte en couleurs, n° 110 de 150. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. H: 43,5 cm x 34 cmEstimate: € 55/65 -
#418
“Dame met mand”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Haarscheur in de basis.
"Dame et panier". Une statuette en porcelaine polychrome. Cheveu à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20/30 -
#744Frans HensPeriod: 1856-1928
“Hoeve”. Ets. Gesigneerd en genummerd 94/100 buiten de plaat.
"Fermette". Une eau-forte. Signée et numérotée 94/100 hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 30/50