#683
Een paar lampen van kunststof en verchroomd metaal in art decostijl.
#808
Langhalsvaas van polychroom Chinees porselein.
#726Heriz
#23
Une théière sur réchaud en porcelaine de Bruxelles à décor argenté. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#230
#555
#233
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#507
Een Japans Inro-doosje van bamboehout met een decor van een jongen bj twee vechtende hanen op een achtergrond van goudlak. Het hoofdje en de handjes van ivoor. Gesigneerd ‘Shô-zan”. Zonder touwtjes. Bijgevoegd een puntenteller van zwartgelakt hout met acht kantelbare ivoren vlakken. Het hout versierd met een plantendecor, het ivoor versierd met vogels en insecten van pietra dura.
Une boîte Inro japonaise en bois de bambou représentant un garçon et deux coqs sur fond doré. La tête et les mains en ivoire. Signé ‘Shô-zan’. Pas de cordes. Nous ajoutons une compte-points à huit surfaces basculables. le bois à décoration de plantes, l’ivoire décorée d’oiseaux et d’insectes en pierre dure.No longer availableDim. l: 8,5 & 9,5 cmEstimate: € 80/100 -
#539
#545
Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Een violet-en geelkleurige amethist van ± 9,72 ct.
#866
Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
Un petit couloir en laine nouée main.No longer availableDim. 145 x 61 cmEstimate: € 25/35