Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.

Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.

A patinated bronze sculpture of a Thai dancer on a wooden base.
Dim. 80 cm
SKU: 0503240441.
Categories: Aziatisch, Brons, Hout.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #441
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #552

    Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.

    A wooden table with an oval top and chrome-plated steel legs.
    No longer available
    Dim. 70 x 210 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #685

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515
    Heerenhuis

    “Sputnik Table”. Een grote eet-vergadertafel met berkenmultiplex blad en hairpin legs. Ontwerp door Heerenhuis.

    "Sputnik Table". A large dining-conference table with birch plywood top and hairpin legs. Designed by Heerenhuis.
    No longer available
    Dim. 75 x 250 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #176

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #175

    Een klokstel in marmer met bijhorende kandelaars en een bronzen beeld van Homerus met de signatuur ‘Grégoire’. Het marmer vertoont schade op meerdere plekken.

    A clock set in marble with accompanying candlesticks and a bronze statue of Homer with the signature 'Grégoire'. The marble shows damage in several places.
    No longer available
    Dim. h 61 cm (kandelaar)
    Estimate: € 250 / 350
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #525

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #216

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.

    A solid wood hall cabinet with sculpted parts. Damage to one side.
    No longer available
    Dim. 193 x 117 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #225

    Een Engelse armfauteuil met mahonie frame en gestoffeerde zitting, op 4 wieltjes. Laat Victoriaanse stijl.

    An English armchair with mahogany frame and upholstered seat, on 4 wheels. In late Victorian style.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #558

    Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.

    A pair of vintage design armchairs with leather seats and wooden frames.
    No longer available
    Dim. 75 x 73 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #186

    Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.

    A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #523

    Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.

    A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450

Other lots in this auction

  • #260
    Dupont

    Een vulpen in zwarte lak en verguld metaal, met gouden pen. In oorspronkelijke doos en met boekje en vullingen.

    A fountain pen in black lacquer and gilded metal, with a gold nib. In original box with booklet and refills.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #274
    Ph. S. Heiders

    ‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.

    'View from the courtyard', oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #675

    Een schouwgarnituur van zamak met een klokje en twee beeldjes op een sokkeltje. Met de voorstelling van paarden en paardenmenners naar Coustou.

    A fire surround set in zamak with a clock and two figurines on pedestals. Featuring horses and equestrians.
    No longer available
    Dim. h 38 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #614

    Een handgeweven Navajo wandtapijt aan een bamboe stok met veelkleurige repetitieve patronen.

    A hand-woven Navajo wall tapestry on a bamboo rod with colorful repetitive patterns.
    No longer available
    Dim. 173 x 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en “P.U.”.

    An oval vase "Saurat" made of cut crystal, colored cranberry red. Marked and "P.U.".
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #253
    Val Saint-Lambert

    Een bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.

    A bulbous vase "Aberdeen" made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom. Small damage at the base.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #609

    Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.

    A Chinese porcelain gourd-shaped vase. Blue and white with landscapes in the decoration.
    No longer available
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #479
    Randall Davey
    Period: 1887-1964

    “Parijs stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Paris cityscape." A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #224
    Henriette Coffez

    “Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 100 x 120cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #446

    Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.

    A Chinese wooden carved pedestal with floral decoration and marble inlaid top.
    No longer available
    Dim. 91 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #506
    Kashan

    Een Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.

    An Iranian hand-knotted Kashan carpet with geometric patterns.
    No longer available
    Dim. 247 x 360cm
    Estimate: € 375 / 425
  • #377

    Een Afrikaans houten krukje, het zitvlak wordt gedragen door twee mannelijke en twee vrouwelijke figuren.

    An African wooden stool, the seat is supported by two male and two female figures.
    No longer available
    Dim. h 22 cm x Ø 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More