#637‘La Gloire’, een zamakken beeld met een engel en een lopende dame, naar Moreau.
'La Gloire', a zamak statue featuring an angel and a walking lady, after Moreau.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#687Lladro‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.
#221Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914“Jonge dame”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
"Young lady." A bust sculpted from marble and alabaster. Signed on the back.No longer availableDim. 16,5cmEstimate: € 125 / 175 -
#155Anna A. Solovjova‘Tolstoi met paard en ploeg’, een gietijzeren beeld van de Kasli fabriek uit Rusland, 1912, draagt handtekening Solovjova en de stempel van de fabriek. Postume geut.
#226Een houten marqueterie buikcommode met laden, bronzen hengsels, putti’s en florale elementen ingelegd.
A wooden marquetry chest of drawers with bronze handles, putti, and inlaid floral elements.No longer availableDim. 92 x 130 x 56cmEstimate: € 200 / 300 -
#188Een bronzen beeld van Napoleon te paard, draagt handtekening ‘Claude’.
#501Leo NelenPeriod: 1938-2012“Keizer en Keizerin”. Een paar gipsen assemblagebeelden met gemengde techniek.
#465Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.
#495Een wortelhouten gefineerde vitrinekast met bronzen hengsels. Eén deur bovenaan, drie laden onderaan. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten. Louis XV stijl.
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
"Lady with headdress." A bust sculpted in marble and alabaster. Signed on the back, circa 1900.No longer availableDim. 26 x 22cmEstimate: € 200 / 250
#410Een zilveren ketting met hanger bezet met diamand oude slijp, +- 0,20 ct.
A silver chain with pendant set with old cut diamonds, approx. 0.20 ct.No longer availableDim. 8,54 gEstimate: € 150 / 200 -
#47Een paar porseleinen lampenvoeten in de vorm van twee Chinese-stijl vazen. Gemerkt Porcelaine de Paris.
A pair of porcelain lamp bases in the shape of two Chinese-style vases. Marked Porcelaine de Paris.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 70 / 90 -
#52‘Het afscheid’, olieverf op doek met de voorstellingvan een koppel in het deurgat, niet gesigneerd.
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#595GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#531Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
#138Lladro‘Southern Charm’, een Lladro beeld, modelnr 5700 in originele verpakking. Stang van de paraplu ontbreekt.
'Southern Charm', a Lladro figurine, model number 5700 in original packaging. Umbrella stick is missing.No longer availableDim. H: 26cmEstimate: € 150 / 250 -
#509Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Boerenfeest”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmers feast" - A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59cmEstimate: € 400 / 500 -
#139Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#563-Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
A brush holder of blue and white Chinese porcelain with a dragon decoration.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120