Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een brons gesculpteerde beeldje van een liggende boeddha.
Een brons gesculpteerde beeldje van een liggende boeddha.
Een brons gesculpteerde beeldje van een liggende boeddha.

Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.

A bronze sculpted statue of a reclining Buddha.
Dim. 25 cm
SKU: 0503240623.
Categories: Aziatisch, Beeld, Brons.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #623
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #582

    Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.

    A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.
    No longer available
    Dim. 57,5 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #186

    Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.

    A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #543

    Een paar Chinese porseleinen dekselpotten, blauw-wit met landschappen in het decor.

    A pair of Chinese porcelain lidded jars, blue and white with landscape décor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 22 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #523

    Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.

    A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #585
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.

    "Woman with headscarf." A bust sculpted from alabaster on a marble base. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 21 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.

    A set of two gilded fighting cocks, circa 1970.
    No longer available
    Dim. h 20.5
    Estimate: € 30 / 50
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #175

    Een klokstel in marmer met bijhorende kandelaars en een bronzen beeld van Homerus met de signatuur ‘Grégoire’. Het marmer vertoont schade op meerdere plekken.

    A clock set in marble with accompanying candlesticks and a bronze statue of Homer with the signature 'Grégoire'. The marble shows damage in several places.
    No longer available
    Dim. h 61 cm (kandelaar)
    Estimate: € 250 / 350
  • #675

    Een schouwgarnituur van zamak met een klokje en twee beeldjes op een sokkeltje. Met de voorstelling van paarden en paardenmenners naar Coustou.

    A fire surround set in zamak with a clock and two figurines on pedestals. Featuring horses and equestrians.
    No longer available
    Dim. h 38 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155
    Charles Brunin
    Period: 1841 - 1887

    ‘Le pêcheur napolitain à l’oiseau’. Een bronzen beeld van een jonge visser met een vogel. Draagt handtekening Ch. Brunin en het opschrift Roma.

    'The Neapolitan fisherman with the bird.' A bronze statue of a young fisherman with a bird. Signed by Ch. Brunin and inscribed Roma.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #171

    Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.

    A female bust sculpted in alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #350
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.

    A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #199

    Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).

    A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).
    No longer available
    Dim. 29 x 23,5
    Estimate: € 200 / 300
  • #226

    Een bruin lederen Chesterfield driezit canapé.

    A brown leather Chesterfield three-seater sofa/bed.
    No longer available
    Dim. 66 x 210 x 95 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #92
    Casimir Heymans

    Een lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.

    A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 37 x 33 cm (tekening)
    Estimate: € 120 / 180
  • #469
    Kawanabe Kyosai
    Period: 1831-1889

    “Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden XIXde eeuw. Met Micca Dust.

    “Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Signed: Gyosai (Kyosai). Mid 19th century. With Micca Dust.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #110

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two sapphires with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #127
    Schuco

    Een elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.

    An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #71

    Een set bronzen vergulde appliques met Putti met een toorts in de hand.

    A set of bronze gilt appliques depicting Putti holding torches.
    No longer available
    Dim. 34 x 14 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.

    A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 85 x 102 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #368
    Gustave Bogaerts

    Een lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.

    A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #666

    Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.

    Vase with hare in porcelain, marked Requena.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #303

    Een art-deco schouwklok in twee soorten marmer en versierd met twee zamakken hindes.

    An Art Deco mantel clock in two types of marble with two zinc deer.
    No longer available
    Dim. 23 x 55 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More