Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een brons gesculpteerde vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
Een brons gesculpteerde vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
Een brons gesculpteerde vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
Een brons gesculpteerde vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.

Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.

A bronze sculpted vase with an Asian design. Bottomless on a wooden pedestal.
Dim. 29 x Ø18cm
SKU: 2908230658.
Categories: Aziatisch, Brons, Hout.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #658
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #776

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #596

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Five recent plates of multicolored Chinese porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #598

    “Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeldje. We voegen er een klein bronzen koetsje aan toe, eveneens West-Afrikaans.

    "Warrior on horseback." A West African bronze figurine. We are adding a small bronze carriage to it, also West African.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #736

    Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.

    A standing lamp base made of sculpted oak wood.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #675

    Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.

    Six wooden chairs with upholstered seats. Regency period.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #616
    Lamb Manchester

    Een hout gesculptuurde bureautafel met in het oppervlak ingewerkt leder. 1 lade. Vroeg 20e eeuw, gemerkt Lamb Manchester. Detail ladekant randje manco.

    A wooden sculpted desk table with leather embedded in the surface. 1 drawer. Early 20th century, marked Lamb Manchester. Detail: missing edge on drawer side.
    No longer available
    Dim. 73 x 106 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #591

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    A carved wooden pleurant.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552

    Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #399

    Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.

    A three-legged oak side table in Louis XV style with carving and triangular table top. Small sliding panel on the side. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 67 x 42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #726
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #192

    “Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.

    "Lassoed mustang". A large group of patinated bronze after a work by Frederic Remington.
    No longer available
    Dim. H. 98 cm
    Estimate: € 800 / 1400
  • #645

    Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.

    Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.
    No longer available
    Dim. h73 x l116 x b100cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een lot van 24 Afrikaanse vlechtwerk items. Oa enkele Tutsi mandjes, onderleggers, plateau’s.

    A lot of 24 African wickerwork items. Including some Tutsi baskets, coasters, plateaus.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #545

    Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.

    An antique oriental desk with 5 drawers and matching chair.
    No longer available
    Dim. 81 x 119 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #565

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #593
    Kaiser W. Germany

    Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.

    A pair of bowls marked MING, Asian scene bird on branch.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #584

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #558

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #581

    Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.

    A lot of 5 African instruments made of wood and leather.
    No longer available
    Dim. H: 15-45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #716

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.

    A sculpted oak armchair in Louis XIII style. Upholstered with ecru velvet.
    No longer available
    Dim. H: 110 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #608

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #605

    Een kleine commode in Lodewijk XV stijl. Dubbel gebogen front met drie laden, marmeren blad, gemarquetteerde versiering.

    A small commode in Louis XV style. Double curved front with three drawers, marble top, marquetry decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #245
    Zukov

    Een vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.

    A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.
    No longer available
    Dim. 40 x 50cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #63
    Capodimonte

    Een grote porseleinen bloemenmand, gemerkt Capodimonte. Handgemaakt circa 1960. Onderaan gemerkt.

    A large porcelain flower basket, marked Capodimonte. Handmade, circa 1960. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 36 x 42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #73

    Een bronzen kandelaar in rococostijl met 5 lichtpunten.

    A bronze rococo style candelabra with 5 light points.
    No longer available
    Dim. 61cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #436

    Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    A pedestal of gilded wood and plaster with fluted embellishments, adorned with floral garlands and a marble top.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #425

    Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.

    An Eastern wooden storage jar with lid.
    No longer available
    Dim. 24 x Ø33cmØ
    Estimate: € 40 / 60
  • #339

    Franse School van de XIXde eeuw. “Bosvijver met gezonken sloep en enkele kippen”. Olieverf op doek. Lichte verfschade rechts bovenaan.

    French School of the 19th century. "Forest pond with sunken boat and a few chickens". Oil on canvas. Minor paint damage at the top right corner.
    No longer available
    Dim. 50x33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #402

    Een ingekleurde litho van 2 mannen die een Bunraku poppentheater bijwonen in Osaka, 1970.

    A colored lithograph of two men attending a Bunraku puppet theater in Osaka, 1970.
    No longer available
    Dim. h 30 b 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #330

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamantbaguetten en princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 0,70 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with diamond baguettes and princess cuts with a combined weight of approximately 1 ct. and a central sapphire of approximately 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. 6,02 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #172
    Jan Imbrechts
    Period: 1910-1978

    “Indo-naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Jan Imberechts”, gedateerd 1934.

    "Indo-nude". A painting, oil on canvas. Signed "Jan Imberechts", dated 1934.
    No longer available
    Dim. 130 x 175 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #749
    Gazet van Antwerpen

    Een lot van 4 magazine bundels met thema Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930. Uitgave GVA.

    A lot of 4 magazine bundles with the theme World Exhibition Antwerp 1930. Published by GVA.
    No longer available
    Dim. 39 x 30
    Estimate: € 35 / 50
  • #770

    Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.

    A silver pocket watch 800‰ under glass dome with base and with watch chain.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More