Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een brons gesculptuurd beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
Een brons gesculptuurd beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
Een brons gesculptuurd beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
Secondo

Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.

A bronze sculpture of a bird on a marble base. Signed "Secondo".
Dim. 36 x 43cm
SKU: 2305230203.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #203
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #191

    “Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.

    "Two Panthers". A bronze sculpture of two panthers in line.
    No longer available
    Dim. 24 x 85cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #690

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #138
    Felix Pardo Tavera

    Een bronzen beeldje getiteld “C’est Mi !.. (Berck S/Mer), getekend F. P. de Tavera 85, 1890.

    A bronze statue entitled “C'est Mi !.. (Berck S/Mer), signed FP de Tavera 85, 1890.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #347

    Een Jugendstil tuintafeltje in brons .

    An Art Nouveau bronze garden table.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #473

    “Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.

    "Female Figure". A modern bronze sculpture on a black marble base, signed "Milo".
    No longer available
    Dim. 39 x 22cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #1
    Henri Emile Adrien Trodoux
    Period: 1815-1881

    Een bronzen beeldje van een patrijs. Onderaan gesigneerd.

    A bronze figurine of a partridge. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 16 x 20cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #548

    Een Art-Deco asbak in zwart marmer met daarop een beeldje van een bronzen hond.

    An Art-Deco ashtray in black marble with a statuette of a bronze dog on top.
    No longer available
    Dim. 14 x 25 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #141

    Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.

    A bronze sculpture of a panther on a marble base.
    No longer available
    Dim. 16 x 42cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #171

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #181

    Een paar bronzen panters als boeksteunen.

    A pair of bronze sculpted panthers as bookends.
    No longer available
    Dim. 21 x 18cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #197

    Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.

    A pair of marble cassolettes with gilt bronze elements.
    No longer available
    Dim. 42cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #183

    Een paar bronzen Louis XVI wandkandelaren met 3 lichtpunten.

    A pair of bronze sculpted Louis XVI wall sconces with 3 light points.
    No longer available
    Dim. 58 x 37cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #201
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    An Art Deco bust sculpted from alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 31 x 27cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #345

    Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.

    A wooden hall table with marbre top and one drawer.
    No longer available
    Dim. 72 x 85 x 34cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.

    A pair of Chinese porcelain figurines, unglazed.
    No longer available
    Dim. 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #695

    Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.

    An occasional piece of furniture with 1 drawer and a marble top.
    No longer available
    Dim. 70 x 62 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #616

    Een wit en zwart marmeren zuil.

    Column in white and black marble.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø28cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #455
    Stefaan Schreel

    Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .

    A metal sculpture titled Warrior 1 by sculptor Stefaan Schreel. On stand.
    No longer available
    Dim. h 53 (170) cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #416

    Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.

    A Louis XV style secretaire with marquetry and bronze mounts.
    No longer available
    Dim. 94 x 71 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #557

    Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.

    A pair of patinated bronze candlesticks with 3 light points.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #541

    Een gebronzeerde mannelijke torso .

    A bronzed male torso.
    No longer available
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #386

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met drakenhoofden in reliëf. Oppervlak met marmeren tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic forms with carved dragon heads. Marble top.
    No longer available
    Dim. 46 x 43cm
    Estimate: € 50 / 75

Other lots in this auction

  • #359

    Een salontafel in hout met een Chinese relief decor , 1 lade en glazen blad.

    Coffee table with relief decoration, one drawer and a glass top. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 40 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #643

    Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.

    A 1960s crystal modernist vase.
    No longer available
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529
    Theo Melens

    “Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.

    “Visitors for dinner”. An earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.
    No longer available
    Dim. 52 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 190
  • #87
    G Klimt

    Een beeld van een roofvogel op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    A sculpture of a bird of prey on a marble base, signed G Klimt.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #144
    Edgard Farasyn

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 54 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #198

    Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.

    A brass sculpted mantel clock with a pair of 5-light candlesticks.
    No longer available
    Dim. 48cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #519
    Theo Melens

    “Zicht in de Walen”. Een litho op papier, genummerd 6/10, gesigneerd buiten de kader “Melens”. Circa 1970.

    "View in the Walloons". A lithograph on paper, numbered 6/10, signed outside the frame "Melens". Circa 1970.
    No longer available
    Dim. 67 x 96 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #618

    Art deco vaas van bruin gemouleerd glas. Op de voet gemerkt: Daum Nancy, France. Kleine schilfer aan de voet.

    Art deco vase of brown molded glass. Marked on the foot: Daum Nancy, France. Small chip at the base.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #21

    Een lot diverse XIXde eeuwse prent- en postkaartjes.

    A lot with various 19th century picture cards and postcards.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #334
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Groeninghe, Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “Groeninghe, Bruges”. Etching. Signed and numbered outside the plate.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #88
    Hergé

    Les Avontures de Tintin. “Tintin au Congo”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.

    Les Avontures de Tintin. Tintin au Congo. hardcover. Ed. Casterman 1952. Excellent condition.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #456

    Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.

    A mahogany folding card table with felt circle on the table top. And with turned leg supported on 3 sculpted lion's feet.
    No longer available
    Dim. 78 x 40 x 20(+20)cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More