Similar lots by type
-
#629Een antieke stenen graanmolen.
Moulin à farine en pierre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#624Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#329“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
“Porteuse d’eau”. Sculpture en cuivre.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 200 / 300 -
#658Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.
Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 300 / 500 -
#440Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#613Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#529Een gebeeldhouwd houten gezichtje. Gesigneerd en gedateerd 6-8-35 achteraan.
Tête en bois sculpté. Signée et datée 6-8-35 au verso.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#633Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#720“Indisch soldaat”. Een gebeeldhouwd hardhouten beeld.
“Soldat indien”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 30 / 50 -
#221Emile LaportePeriod: 1858 - 1907“Jongetje met zeilbootje”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit garçon aux voilier”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#622“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 250 / 400 -
#202Foucart à BruxellesEen driedelig schouwgarnituur van vuurverguld brons in barokke stijl, bestaande uit een pendule, versierd met twee engeltjes, en twee vijfarmige kandelaars, gedragen door putti. XIXe eeuw. Op houten voetstukken. Met slinger en sleutel.
Garniture de cheminée en bronze doré de style baroque comprenant une pendule, décorée de deux angelots et deux candélabres à cinq bras portés par des putti. XIXe siècle. Sur bases en bois, avec clé et balancier.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#639Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#318Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Een kinderhoofdje en een vrouwenhoofd”. Atelierwerk. Beide onderaan gesigneerd.
Tête d’enfant et tête de femme. Travail d’atelier. Les deux signées.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#642Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.No longer availableDim. 47 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#13Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#239“Madonna”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Begin XVIIe eeuw.
“La Sainte-Vierge”. Sculpture en bois. Début du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
#663Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.
Sculpture en fer forgé représentant Don Quichotte.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#630Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#619Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#647Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.
Eléphant en bois dur sculpté.No longer availableDim. 87 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#599Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#632Een granieten bal.
Boule en granit.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#511Een paar vazen van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels en bloemen in uitsparingen omgeven door een bloemenmotief in groen, roze en geel. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Canton, XIXde eeuw.
Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif de fleurs en vert, rose et jaune. Anses en forme de têtes de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#784Een presenteervitrine met miniatuur knopen en andere scheepsbenodigdheden.
Vitrine de présentation contenant des miniatures de cordes nouées et autre attributs navals.No longer availableDim. 63 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#417Een pauw en een uiltje van gesculpteerd ivoor. eerste helft XXe eeuw.
Paon et petit hibou en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 3,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#769Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#78Russische icoon met centraal de Verrijzenis, omringd door een Moeder Gods van Kazan, het Doopsel van Christus, het Hoofd van Johannes de Doper, de Martelares Paraskeva, het Doodsbed van Maria en de H. Nicolaas. Zwaar verguld en met cloisonnéschildering op de rand. XIXde eeuw. Barsten in de verflagen.
Icône russe avec la Résurrection dans le centre, entourée de la Mère de Dieu de Kazan, le baptême du Christ, la Tête de St-Jean-Baptiste, la Martyre Paraskeva, la mort de Marie et Saint-Nicolas. Dorure importante et avec imitation de cloisonné peinte sur les bordures. XIXe siècle. Fissures dans la peinture.No longer availableDim. 53,5 x 44,5 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#303Twee beelden van brons, bestaande uit een buste van Napoleon en een leeuw.
Deux sculptures en bronze comprenant un buste de Napoléon et un lion.No longer availableDim. h: 20 & 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#623PhilipsEen oude ‘meesterzanger’ luidspreker in bakelieten kast op pootjes. Type 2011. Bouwjaar 1928.
Vieux haut-parleur “Meesterzanger” en bakelite sur pieds. Type 2011. Année 1928.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50 / 60 -
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
Carpette chinoise en laine avec décor d’un paysage. Noué main.No longer availableDim. 155 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#249Een lot bestaande uit 2 paar vazen uit vieux Bruxelles en een sierstuk gemerkt JH PY Sevres. Barst in één van de vazen.
Lot comprenant deux paires de vase en porcelaine de Bruxelles et une pièce décorative marquée JH PY Sèvres. Fissure dans l’un des vases.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#87Een meisjesbuste van diverse soorten albast op zwart marmeren sokkel. Niet gesigneerd.
Buste de fille en albâtre de différentes couleurs sur socle en marbre noir. Sans signature.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 180 / 240 -
#41. Kleine Russisch icoon met een Moeder Gods omgeven door heiligen. XIXde eeuw.
Petite icône russe représentant la Mère de Dieu entourée de saints. XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Floris Jespers“Landschap”. Schets gehoogd met aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Paysage”. Croquis rehaussé d’aquarelle. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120 / 180

