Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen asbak met reliëfdecor van een vogel en een dekseldoosje in de vorm van een appel aan een tak.

Een bronzen asbak met reliëfdecor van een vogel en een dekseldoosje in de vorm van een appel aan een tak.

Un cendrier en bronze à décor en relief d'un oiseau et une boîte à couvercle en forme de pomme sur une branche.
Dim. h: 10 cm
SKU: 2202220405.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #405
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #299

    “La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.

    « La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #680
    Pierre Balmain Paris

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.

    Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #113

    Een verguld bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.

    Une pendule en bronze doré de style éclectique. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H:50cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278

    Mooi lot verzilverd metaal met een groot gegraveerd dienblad met twee oren met bladmotief, twee Engelse sauskommen, een kandelaartje, een gegraveerde Engelse theepot, twee broodmandje, een aspergetang gemerkt Christofle, een botervlootje, een reliekhoudertje en een kleine taartschep.

    Beau lot en métal argenté comprenant un grand plateau gravé à deux oreilles à motif de feuilles, deux saucières anglaises, un bougeoir, une théière anglaise gravée, deux corbeilles à pain, des pinces à asperges marquées Christofle, un beurrier, un porte-reliquaire et une pettie pelle à gâteaux.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #466

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #539
    Cor Vrins

    “Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.

    "Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 70 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #540

    Een 18 K witgouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt avec des diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 5,10 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #313

    Een lot van drie aanstekers, waarbij één van Couronne in etui (10 x 8 cm).

    Lot de trois briquets dont un de Couronne dans un étui (10 x 8 cm).
    No longer available
    Dim. 5,5 - 6,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #40

    Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis.

    Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de croix.
    No longer available
    Dim. 13,82 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #231

    Een albasten schouwpendule, versierd met gesculpteerde bloemetjes. Werkende staat.

    Une pendule en albâtre, décorée de fleurs sculptées. Condition de marche.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #308

    “Collection des Mémoires relatifs a l’ Histoire de France”. A. Petitot et Monmerqué. Drieëndertig delen. Reeks niet volledig. Enkele ruggen beschadigd en enkele kaften los.

    Collection des Mémoires relatifs à L Histoire de France. A. Petitot et Monmerqué. Trente-trois volumes. Série incomplète. Quelques épines abîmées et certaines couvertures desserrées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #573

    Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.

    Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More