Similar lots by type
-
#231Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#623Een milieu de table op hoge voet van verzilverd metaal in barokke stijl.
Milieu de table sur piédouche en métal argenté. Style baroque.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200 / 1800 -
#197Een bronzen groep in de vorm van een hert en een hinde.
Groupe en bronze représentant un couple de cerfs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#218Victor Voets“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#243“Jachthonden”. Een groep van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mêne.
“Chiens de chasse”. Groupe en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#67Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.
Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#588“De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#217Een groep van drie dansende putti van donkergepatineerd brons. Naar XIXe eeuws voorbeeld.
Groupe de trois putti dansant en bronze à patine foncée. D’après un exemple du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#476Een bronzen salontafel met vier poten in de vorm van gebladerte en een groen marmeren blad.
Table de salon en bronze sur quatre pieds en forme de feuillage. Tablette en marbre vert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#27Een paar geribde siervaasjes van brons op rood marmeren voetstukjes, versierd met een draakje en vissen. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs rainurés en bronze sur bases en marbre rouge. Décor de poissons et d’un dragon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Carrier - Belleuse“Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600 / 650 -
#237“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Colbert. Met gieterijmerk.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après un oeuvre de Colbert. Avec cachet de la fonderie.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227Charles Anfrie“Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.
“Messager d’amour”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 440 / 500
Other lots in this auction
-
#468Een Dogonmasker van gesculpteerd hout. Mali.
Masque Dogon en bois sculpté. Mali.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454Hubert BellisPeriod: 1831-1902“Stilleven met bloemen en oester”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et avec une huître”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#689René de ConinckPeriod: Bredene 1907 - Beveren 1978“Landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#91Een paar siervazen van Brussels porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en porcelaine dite Vieux Bruxelles décorés de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#315Een televisiekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd chinoiseriedecor.
Armoire de télévision de style Louis XV à décor chinois peint à la main.No longer availableDim. 143 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier aux maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,66 gEstimate: € 300 / 400 -
#672GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met afbeeldingen van dieren in zijde.
Tapis persan en laine et coton aux représentations d’animaux en soie. Noué main.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 400 / 600 -
#141Geelkoperen brandweerhelm met opschrift Srs. Pompiers de Sées. Omstreeks 1900. Deuken en manco’s.
Casque de pompier en cuivre jaune à l’inscription Srs. Pompiers de Sées. Vers 1900. Dentée et manquants.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#73Een apothekersweegschaal in houten vitrine.
Balance de pharmacie dans sa vitrine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 70 / 100 -
#350Een mahoniehouten buffet met onderaan twee deurtjes onder een lade en doucine en een opzet, bekroond met een fronton. XIXe eeuw.
Buffet en acajou. Le bas ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir en doucine. Le haut étagère surmontée d’un fronton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 200 / 240 -
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#794Een ronde Chinese salontafel. Het blad versierd met een decor van personages in een interieur in hoogreliëf. Met vier bijbehorende lage stoeltjes.
Table de salon ronde. Tablette décorée de personnages dans un intérieur en relief. Et quatre petits tabourets assortis. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 85 cmEstimate: € 60 / 100

