Similar lots by type
-
#107
Een leeuw van plaaster met goudkleurig patina.
Un lion en plâtre à patine dorée.No longer availableDim. 42 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#603
Een bronzen hand in V-teken.
Une main de bronze en signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#131
“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#87
Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour dans le style de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#31
Een grote bronzen tafellamp op klauwpootjes en met opschrift ‘Au point central”.
Une grande lampe de table en bronze sur pieds griffes et avec l'inscription 'Au point central.No longer availableDim. h: 63 cm (z.k.)Estimate: € 40/50 -
#191
Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.
Un singe en bronze patiné foncé de style futuriste.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500/550 -
#103Emile Lascaris
“Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.
Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.No longer availableDim. 44 x 23 cm -
#168
Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.
Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220/240 -
#181
Een driedelig kloktel van groen marmer en brons, de pendule versierd met twee classicistische bronzen beeldjes en de cassolettes in de vorm van siervazen.
Une horloge en trois parties en marbre vert et bronze, la pendule ornée de deux statues classiques en bronze et les cassolettes en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 1200/1400 -
#247
Een bronzen uiltje met donker patina naar werk van Milo. Met bronsstempel.
Une chouette en bronze à patine sombre d'après l'oeuvre de Milo. Avec marque de fonderie.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#591
Een bronzen Boeddha met glazen steentjes.
Un bouddha en bronze avec des pierres de verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/140 -
#287
Een lotje bestaande uit een steigerend paardje van brons op grijs marmeren sokkel en een horlogehanger met koperen paardenhoofd.
Un lot composé d'un cheval cabré en bronze sur socle en marbre gris et d'un pendentif montre à tête de cheval en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 35/40 -
#463
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 55/65 -
#233
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/240 -
#171
Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.
Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 850/1000 -
#231G. Toleb
“Zittend naakt met kind in de schouder”. Een bronzen groepje. Gesigneerd.
Nu assis avec enfant à l'épaule. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 320/360 -
#167
Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.
Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 150/200 -
#177
“De atleet”. Een beeld van brons met bruin patina.
L'athlète. Une statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750/850 -
#33
3 bronzen souvenirmedailles: So. Int. minière Congo, CRB & Tuinbouwtentoonstelling Hoboken.
3 médailles souvenir en bronze : So. Int. minière Congo, CRB & Horticultural Exhibition Hoboken.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#178
Een paar cassolettes van beige marmer, versierd met guirlandes, strikken, bokkenkoppen en bloemen van verguld brons. XIXe eeuw.
Paire de cassolettes en marbre beige, à décor de guirlandes, noeuds, têtes de boucs et fleurs en bronze doré. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/150 -
#248
Een buldog van donkergepatineerd brons. Gemerkt ‘Bergman’.
Un bouledogue en bronze patiné foncé. Marqué 'Bergman'.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 90/110 -
#487Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“PNG”. Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd. Pièce unique.
PNG. Une œuvre d'art en bronze. Signé. Pièce unique.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160/180 -
#157
Een bronzen panter met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 900/1000
Other lots in this auction
-
#268
Twee tinnen schotels, waarbij één Brugse uit de XVIIIe eeuw en één met een gegraveerde voorstelling van Henri IV.
Deux plats en étain, un de Bruges du XVIIIe siècle et un avec une représentation gravée d'Henri IV.No longer availableDim. Ø: 38 & 41 cmEstimate: € 120/140 -
#504Barbie
The peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#411Junghans
Een tafelklok in gesculpteerd hout.
Une horloge de table en bois sculpté.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 50/70 -
#165
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van 0,28 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants et de rubis d'un poids combiné de 0,28 ct.No longer availableDim. 0,77 gEstimate: € 200/250 -
#659
Een divers lot strips, waaronder 16 albums van Nero, 5 albums van Jommeke, 7 albums van Kiekeboe, 9 albums van Buck Danny, 5 albums van Sammy, enz.
Un lot diversifié de BD, dont 16 albums de Nero, 5 albums de Jommeke, 7 albums de Kiekeboe, 9 albums de Buck Danny, 5 albums de Sammy, etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#3
Een lot bestek van verzilverd metaal waaronder 12 lepels, 12 koffielepels, 12 soeplepels, 12 vorken en 12 messen en een suikerstrooier.
Un lot de couverts en métal argenté comprenant 12 cuillères, 12 cuillères à café, 12 cuillères à soupe, 12 fourchettes et 12 couteaux et un sucrier.No longer availableEstimate: € 20/50 -
#193Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
“Pater in de crypte”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
Le père dans la crypte. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 300/500 -
#202
Een trumeauspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir trumeau avec un cadre en bois doré.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 220/260 -
#325
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een druppelvormige robijn van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct. et d'un rubis en forme de larme de +- 3 ct.No longer availableEstimate: € 1400/1600 -
#417
Een Dongsong bijltje. Vietnam, +/- 300 v.c.
Une hache Dongsong. Vietnam, +/- 300 avant JCNo longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#470Goebel, Germany
“Marktplatz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 1065-D. Onderaan gemerkt.
Marktplatz. Une figurine en biscuit multicolore. N° 1065-D. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#241
Een verzilverd metalen champagne-emmer.
Un seau à champagne en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 130/150