#440Een 10 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 1,15 ct.
A 10 kt yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 1.15 ct.No longer availableDim. 4,65 g maat 53Estimate: € 350 / 450 -
#615Armand Dayot “La Renaissance en France” en “Le Moyen Age”. Ed. Flammarion, Paris; In-folio oblong. 2 Vol. Evenals Jean de Hillerin e.a. “Styles de France, Meubles et ensembles”. Ed. Les Publications de France, Paris.
#261Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
#369Twee Saksische munten in rood porselein, 1 Mark en 20 Mark, de laatste met vergulde rand. In foedraal.
A pair of two Saxon coins in red porcelain, 1 Mark and 20 Mark, the latter with a gilded rim. In a case.No longer availableDim. Ø 3 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Een houten vintage, met gepatineerd metaal belegde reiskoffer met vergulde messing elementen.
A wooden vintage travel trunk adorned with patinated metal and with brass elements.No longer availableDim. 51 x 110 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136Ico Parisi MIM RomaPeriod: 1916-1996Een vintage Mid-Century design bureau met 3 laden, metalen frame, houten onderstel en formica tafelblad. Ontwerp door Ico Parisi voor MIM Roma.
A vintage Mid-Century design desk with 3 drawers, metal frame, wooden base, and formica tabletop. Designed by Ico Parisi for MIM Roma.No longer availableDim. 76 x 139 x 79 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#357Philippe Starck‘Bubu 1er’, Philippe Starck. Een verzameldoos met vier miniaturen van de iconische kruk. Xo by Starck.
'Bubu 1st', Philippe Starck. A collection box with four miniatures of the iconic stool. Xo by Starck.No longer availableDim. 12 x 32 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#274“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
“Wooded view”, oil on panel in gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 80 / 120