Similar lots by type
-
#20Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#290Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#94Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#35Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#25Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.
Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#19Imperial LimogesEen kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.
Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.No longer availableDim. H: 40 en 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#270Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50 / 70 -
#373Vijf schelpen en een koraal.
Cinq coquilles et un corail.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#277Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160 / 180 -
#254Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#401Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#275Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#397“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#15Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#378Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#383Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#200,1Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#305BleikristallEen lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#419Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#367Val St. LambertVier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#198Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180 / 240 -
#409Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#400Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#179Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120 / 180 -
#52Een kleine credenza van gesculpteerd hout met één paneeldeurtje. XIXe eeuw.
Petite crédence en bois sculpté ouvrant à une porte. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#114Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#90Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie d'un brillant central de +- 0,20 ct. et des diamants baguette ayant un poids total de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,44 gEstimate: € 500 / 600 -
#350Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale druppelvormige gele beril van ± 5 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un béryl central en forme de larme de ± 5 ct.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#232Een eikenhouten gatelegtafel. XIXe eeuw.
Une table en bois gatelag. XIXième siècle.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Een lot van zeven borden van blauw-wit en meerkleurig aardewerk, waaronder Delft, Straatsburg en Rouen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de sept assiettes en faïence blanche et bleue - Delft, Rouen et Strasbourg. XIXième siècle et XXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#319Een eikenhouten hoekvitrine in twee delen met onderaan een paneeldeur en een lade.
Une vitrine en coin en chêne en deux parties avec en dessous un tiroir et une porte.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 60 / 80 -
#80Omega SeamasterEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#407Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120



