#367
Een cloisonné wierookbrandertje met fo-hond op het deksel. Met koperen beslag.
A cloisonné incense burner with a foo dog on the lid. With brass fittings.No longer availableDim. h 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#683Lladro
#393
Een paar marmeren beeldjes van Geisha’s uit marmer gesculpteerd.
A pair of marble sculptures depicting Geishas.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 60 / 80 -
Een lot van 3 polychroom Chinees porseleinen borden. Onderaan gemerkt, beide met haarscheurtje en 1 met schilfer.
A lot of 3 polychrome Chinese porcelain plates. Marked at the bottom, both with hairline cracks and 1 with a chip.No longer availableDim. Ø23,5cmEstimate: € 50 / 75 -
#5
Een Murano glazen beeld van een haan, met groen in de massa.
#447
Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
Een ronde art deco tafel.
#247
#225
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#686
Een handgeknoopt Perzische loper.
#530
An 18 kt yellow gold brooch set with emerald with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 13,35 gEstimate: € 400 / 500