#399Barthels
Een lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
#529Fred BervoetsPeriod: °1942
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
"Composition". Color lithograph. Signed and numbered 2/50 outside the image.No longer availableDim. 54 x 67 cmEstimate: € 200 / 300 -
#246
#337
Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
#75
Een lot van 4 vintage design stoelen.
#486Naïn
Een Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#327
Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#196
Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#660
#5
Een Murano glazen beeld van een haan, met groen in de massa.
#330
Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,73 ct. G - SI1 - VS2.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant-cut diamond of 0.73 ct. G - SI1 - VS2.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 1350 / 1450