Similar lots by type
-
#58“Weightlifter”. Een vintage kunstbronzen beeldje van een gewichtheffer in positie. Op marmeren voet.
"Weightlifter". A vintage art bronze sculpture of a weightlifter in position. On a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15cmEstimate: € 40 / 60 -
#81Een bronzen beeldje van een meisje op een boomstronk met een marmeren voetje.
A bronze statue of a girl on a tree stump with a marble base.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#173Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.
A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.
A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 30cmEstimate: € 60 / 80 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#131Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
A pair of glass paste sculpted swan figurines.No longer availableOnline onlyDim. 37cmEstimate: € 40 / 60 -
#63JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Maria Innocentia HummelEen lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.
A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.No longer availableOnline onlyDim. h 13,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#106Een zamakken beeld van een jonge zwerver met knapzak op de schouder.
A zamak sculpture of a young vagabond with a backpack on his shoulder.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 10 / 20 -
#161‘L’age d’argent’, een bronzen beeld van een koppel op het veld, naar W. Héring.
"L'age d'argent", a bronze sculpture of a couple in the field, by W. Héring.No longer availableOnline onlyDim. h 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
A lot of 4 African wooden figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#105Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.
A patinated dark wooden sculpted bust.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#166Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.
A bronze bucket, based on a medieval design.No longer availableOnline onlyDim. h 21,5Estimate: € 20 / 30 -
#244Een set van 2 wandconsoles met een engeltje in gegoten beton.
Set of two consoles with an angel in moulded concrete.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 14 x 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#155Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#235Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyDim. h 11.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#38Een bronzen beeldje van een moeder met kind, niet gesigneerd.
A bronze statue of a mother with child, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 10 / 20
Other lots in this auction
-
#196Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#9Een oude houten wekker uit Frankrijk.
An old wooden clock from France.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 10 / 20 -
#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.No longer availableOnline onlyDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#210Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#107Een Japans porseleinen Satsuma servies. 12-delig, bestaande uit theekopjes en schoteltjes in originele koffer.
A Japanese porcelain Satsuma tea set. 12 pieces, consisting of tea cups and saucers in original case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#169Een bronskleurige buste van een kindje in kunststof met een fijn laagje koper.
A bronze-colored bust of a child made of plastic with a fine layer of copper.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 80 -
#142Een lot van 3 processielampen waarvan 2 op een houten staander, deze 2 ontbreken beide hun afdekkap en 1 mist zijn glazen inzetstuk.
A lot of 3 procession lamps, 2 of which are on a wooden stand. Both of these are missing their covers, and one is missing its glass insert.No longer availableOnline onlyDim. h 161 cmEstimate: € 30 / 50 -
#137SECAEen vintage medische weegschaal met lengtemeter. Gemerkt SECA.
A vintage medical scale with a height meter. Marked SECA.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#124Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableOnline onlyDim. 23cmEstimate: € 50 / 60 -
#90Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
A carved wooden spoon. Likely from Congo.No longer availableOnline onlyDim. H. 59 cmEstimate: € 40 / 60


