#39"Magnum Begynasium Bruxellense". Zicht op het Groot Begijnhof van Brussel, gegraveerd door Jacobus Harrewijn (1660-1727), uit de 'Chorographia Sacra Brabantiae', heruitgave van Antoon Sanderus door Christiaan van Lom, 1726-1727, Den Haag.
"Magnum Begynasium Bruxellense". View of the Grand Beguinage of Brussels, engraved by Jacobus Harrewijn (1660-1727), from the 'Chorographia Sacra Brabantiae', reissue by Antoon Sanderus by Christiaan van Lom, 1726-1727, The Hague.No longer availableDim. 36 x 47cmEstimate: € 100 / 200 -
#692YastikEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#474Keith HaringEen litho, gesigneerd in de plaat ‘Keith Haring’ en genummerd 58/150, met reliêfstempel en extra stempel van The Keith Haring Foundation.
A lithograph, signed in the plate 'Keith Haring' and numbered 58/150, with embossed stamp and additional stamp from The Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#157A. Rolle“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
"Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 500 / 600 -
#118DelvauxEen vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
"The Bees and the Ants." An etching. Signed and dated 1931, and numbered 7/31.No longer availableEstimate: € 70 / 90