#520Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#421Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.
#30Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
A carved oak armchair with beige upholstery in Breton style.No longer availableDim. 95 x 69 x 55cmEstimate: € 40 / 50 -
#188DelvauxEen Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#248Een donker rode schotel in faience versierd met engeltje en kransen. Gemerkt 2A.
A dark red earthenware dish decorated with an angel and wreaths. Marked 2A.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60