Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.
Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.

Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.

A bronze figure of a dog with black patina. On a grey marble base.
Dim. H. 13 cm
SKU: 2609230073.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #292
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bovenaan gesigneerd.

    "Maritime view." A painting, oil on panel. Signed at the top.
    No longer available
    Dim. 37 x 42cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #388

    Een lot van vijf boeken voor verzamelaars met name twee boeken over Art Nouveau/Jugenstil, een boek over Magritte, een prijs gids van oud speelgoed en een boek over tinnen speelgoed.

    A lot of five books for collectors, specifically two books on Art Nouveau/Jugendstil, a book on Magritte, a price guide of antique toys, and a book on tin toys.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #128
    Val Saint Lambert

    Een lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.

    A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 18 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #168
    Louis Vuitton

    Een Louis Vuitton handtas in rood epi-leder, model “Cartouchière”, datacode MI 8904.

    A Louis Vuitton handbag in red epi leather, model "Cartouchière", data code MI 8904.
    No longer available
    Dim. h 22 x b 22 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #35

    Een blauw glazen sauspotje met zilveren sculptuur en lepel.

    A blue glass sauce pot with silver sculpture and spoon.
    No longer available
    Dim. 16cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #524

    Een Balinese schildering op doek, een voorstelling van het Nirvana. Bijgevoegd een smeedijzeren houder.

    A Balinese painting on canvas, depicting Nirvana. A wrought iron holder is included.
    No longer available
    Dim. h 85 x b 190 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #258
    L. Vanbos

    Een gesculpteerd houten beeld van een Franse non. Gesigneerd.

    A sculpted wooden statue of a French nun. Signed.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #412
    Hubert Minnebo

    Een ets van een bronzen beeld ter ere van inhuldiging van het nieuwe V.K.W. gebouw. Genummerd 146/150.

    An etching of a bronze statue in honor of the inauguration of the new V.K.W. building. Numbered 146/150.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #464
    Félix Labisse
    Period: 1905-1982

    “Figurine”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/175.

    "Figurine". A lithograph on paper, signed and numbered 89/175 at the bottom outside the image.
    No longer available
    Dim. 69 x 46cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #190

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.60 ct.
    No longer available
    Dim. 2,76 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #181

    Een koperen vergulde Franse Louis XV-stijl cartel wandklok met opschrift op de wijzerplaat ‘Henry Lepaute Paris’. Frankrijk, XIXde eeuw.

    A gilt copper French Louis XV-style cartel wall clock with the inscription on the dial 'Henry Lepaute Paris'. France, 19th century.
    No longer available
    Dim. 85 x 40 x 15 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More