#463Een opiumweegschaaltje in uitgesneden houten etui met olifant. Met 8 gewichten tevens in de vorm van olifanten.
An opium scale in a carved wooden case with an elephant. Comes with 8 weights also in the shape of elephants.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#234Felix De Boeck“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#548Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#226Een houten secretaire met 4 laden.
A wooden secretaire desk with 4 drawers.No longer availableDim. 104 x 91 x 51cmEstimate: € 100 / 120 -
#421Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
A set of 2 bronze angel heads with wings.No longer availableDim. h 11 x b 26 cmEstimate: € 40 / 60