#9“De Schelde”. Een paar landkaartlitho’s met thema Nederlandse Schelde eilanden medio 18e eeuw.
"The Scheldt." A pair of map lithographs depicting the Dutch Scheldt Islands in the mid-18th century.No longer availableDim. 35 x 65cm & 33 x 41cmEstimate: € 40 / 80 -
#424André GoezuEen set van 2 etsen in goudkleurige kader van André Goezu, beide genummerd en getekend buiten de plaat.
A set of 2 etchings in gold-colored frames by André Goezu, both numbered and signed outside the plate.No longer availableDim. h 28 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#310Een map met oude munten waarvan een 100 tal van zilver en van brons, van verschillende landen. Waaronder enkele zeldzame exemplaren.
A collection of old coins, around 100 of which are made of silver and bronze, from various countries. Including some rare specimens.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#182Shen Quan - 沈銓Period: 1662-1722“And thou receivest every heavenly favour - 受天百禄”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met lente landschap en herten. Zegels “Shen Quan - 沈銓之印” en “Nam Ping Kangxi - 南蘋”. Draagt datum zomer 1666.
"And thou receivest every heavenly favor - 受天百禄". A Chinese painting on silk depicting a spring landscape and deer. Seals "Shen Quan - 沈銓之印" and "Nam Ping Kangxi - 南蘋". Dated summer 1666.No longer availableDim. 192 x 122cmEstimate: € 15000 / 20000 -
#256Een houten krantenstandaard met 5 metalen houders.
A wooden newspaper stand with 5 metal holders.No longer availableDim. 160cmEstimate: € 120 / 140 -
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#1Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.
#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#498Gold ImariEen kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.
A set of two vases and one lidded vase made of hand-painted Imari porcelain.No longer availableDim. h 47 & 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#381Een decoratief boompje met florale ornamenten in pot uit jade en jadeite.
A decorative tree with floral ornaments in a pot made of jade and jadeite.No longer availableDim. 25cmEstimate: € 35 / 45