#134Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#677Val Saint LambertEen groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#684P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
#554Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.
A Louis XV-style room divider for children, with carved wood and velvet panels featuring a repetitive floral design.No longer availableDim. h 99 x l 128 cmEstimate: € 120 / 180 -
#195Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#406BidjarEen handgeknoopte Indische loper. Provenance Indo Bidjar.
A hand-knotted Indian runner. Provenance Indo Bidjar.No longer availableDim. 380 x 95cmEstimate: € 60 / 100 -
#262Albert Claeys“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd
#25Val Saint LambertEénentwintig kristallen glazen. Jaren 50.
21 crystal glasses. Fifties.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#391CarltonwareEen lot van 10 porseleinen borden met kreeftdecor in reliëf. Gemerkt Carlton Ware Handpainted.
A lot of 10 porcelain plates with lobster motif in relief. Marked Carlton Ware Handpainted.No longer availableEstimate: € 25 / 50