#14“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."No longer availableDim. 32 x 36cmEstimate: € 35 / 70 -
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
A plastic vintage clock in chrome finish on a tulip base marked Staiger West Germany.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#188DelvauxEen Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#149‘Winterzicht’, olieverf op paneel, draagt handtekening.
#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#665Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
A glass display case on wheels with a black frame. 4 shelves.No longer availableDim. 190 x 52 x 100cmEstimate: € 200 / 240