#386Een paar Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#597Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.
#641Lladro‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.
#518-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 260 / 300 -
#104“Antverpia”. Gekleurde gravure naar een origineel van Joris Hoefnagel d.d. 1598, met gedichten van Daniel Rogers en Julius Scaliger.
#511Leo NelenPeriod: 1938-2012“Eierhoedster”. Een donker gepatineerd aardewerken beeld. Schilferschade aan de vingers.
#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
#307Een lot van drie ijzeren lampen met kap. Twee vormen een paar en één apart.
#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#305Een schouwklok met het beeld van een vaandeldrager, vergulde en albasten delen.
A mantel clock with the image of a flag bearer, gilded and alabaster parts.No longer availableDim. 40 x 35 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#487-Een porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen. Haarscheur aan de binnenrand.
A porcelain vase in the shape of a bunch of bananas. Hairline crack on the inner rim.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 170 / 200