#2
“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#9
“Antwerps Straattafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Street scene". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 19 x 9cmEstimate: € 25 / 50 -
#71
Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer.
#182Frans Van Tongerloo
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.
#680Roskopf Patent
Een zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#586
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een ronde art deco tafel.
#110
Een 18 kt wit en geelgouden hanger met een zittende vrouw en met briljantjes in wit goud gezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
#307
Een lot van drie ijzeren lampen met kap. Twee vormen een paar en één apart.
#554
#666
#63Boch Frères
Een lot van 51 borden, 50 model Ronda en 1 Keramis.
A lot of 51 plates, 50 Ronda model and 1 Keramis model.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 40 / 60