Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen Boeddha.
Een bronzen Boeddha.

Een bronzen Boeddha.

Bouddha en bronze.
Dim. h: 30 cm
SKU: 3008220435.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #435
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #425

    Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.

    Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.
    No longer available
    Dim. H: 11 - 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #458

    Een albasten beeld.

    Sculpture en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #155

    Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.

    Une paire de vases en bronze richement décorés.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #507
    Pierre Lenordez
    Period: 1815 - 1892

    “Angelo”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Met losse marmeren sokkel.

    "Angelo". Une statue en bronze patiné. Signée. Avec socle en marbre amovible.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #352

    “Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.

    "Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #517
    Kitty

    “Hengst”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Op losse marmeren sokkel.

    "Étalon". Une statue en bronze patiné. Signée. Sur un socle en marbre amovible.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #695

    Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.

    Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #128

    “Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.

    "Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 33 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #625

    Een indische bronzen bel.

    Cloche indienne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    “Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.

    "Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198
    Auguste De Wever
    Period: 1836 - 1910

    “Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.

    "Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #537

    “Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.

    "Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 7 x 13 cm
    Estimate: € 10 / 140
  • #473

    Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.

    Une plaque murale en bronze avec une vache en haut-relief. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107

    Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.

    Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #88

    “Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.

    Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #498
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.

    Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #217

    “De paardenmenner”. Een gepatineerd zamakken beeld naar Coustou.

    "Le dompteur de cheval". Sculpture en zamak patiné d'après Coustou.
    No longer available
    Dim. H:54cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #463

    “Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.

    "Couple". Un groupe en bronze. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #634
    F. Van Baden

    “Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.

    "Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #181

    “Marianne”. Een kleine bronzen buste.

    "Marianne". Un petit buste en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Twee geschilderde grote houten beelden.

    Deux grandes statues en bois peint.
    No longer available
    Dim. h: 78 - 82 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #477

    “Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.

    "Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 1000 / 1100
  • #133

    Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.

    Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.
    No longer available
    Dim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #56

    Een rijkelijk uitgewerkt klein credensmeubeltje in neogotische/ eclectische stijl. Onderaan twee deurtjes met briefpaneel, geflankeerd door twee zuiltjes. In de gordel een lade, geflankeerd door twee hoofdjes. In het opzet een centraal kastje op zuiltjes met glas-in-looddeurtje onder een Frans dak met twee torentjes en geflankeerd door twee nissen met spitsbogen, eveneens met telkens twee torentjes. Enkele sierornamentjes los, sleuteltje manco.

    Une petite crédence richement élaborée de style néo-gothique/éclectique. Au bas deux portes en plis de parchemin, flanquées de deux colonnes. En ceinture un tiroir, flanqué de deux têtes. Le dessus un meuble central sur colonnes avec une porte en vitrail sous un toit à la française avec deux tourelles et flanqué de deux niches à arcs brisés, chacune avec deux tourelles. Quelques ornements décoratifs détachés, clé manquante.
    No longer available
    Dim. 175x61x41cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #362

    Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.

    Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 11 x 16,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #633

    Een geglazuurd aardewerken sierstuk in de vorm van een giraf met zeven kleine bloempotjes.

    Un ornement en terre vernissée en forme de girafe avec sept petits pots à fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #504

    “Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.

    « Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449

    “Juin à Chales (Stavelot)”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.

    «Juin à Chales (Stavelot)». Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #570

    Een theedoek van borduurwerk en Franse naaldkant. We voegen er 25 ovale tafellopers en 25 ronde onderleggers aan toe.

    Un torchon en broderie et dentelle à l'aiguille française. Nous ajoutons 25 chemins de table ovales et 25 sous-verres ronds.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #289

    Een Louis Philippe koffie- en theeservies van Parijs porselein met vergulde decors.

    Service à café et thé Louis Philippe en porcelaine de Paris à décors dorés.
    No longer available
    Dim. H:6-27cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #576

    Een reeks van zes beigegepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.

    Suite de six chaises à patine beige de style Louis XVI, recouvertes de velours.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #434

    “La recherche de l’absolu”. Pastel op papier. Draagt apocrief monogram rechts onderaan. Enkele lichte beschadigingen.

    "La détective de l'absolu". Pastels sur papier. Porte monogramme apocryphe en bas à droite. Quelques dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    Mourdonck

    “Schepen op zee”. Een paar marines, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Belgische school.

    "Navires en mer". Une paire de marines, huile sur toile. Tous deux signées. Ecole belge.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #611
    Val Saint Lambert

    Een lot bestaande uit twee langgerekte coupes en een asbak. Twee met merk en gegraveerd.

    Un lot composé de deux coupes allongées et d'un cendrier. Deux avec marque et gravés.
    No longer available
    Dim. l: 66, 56 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #478

    Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.

    Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm h:68 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More