Similar lots by type
-
#521
Een gesculpteerde groep van Chinees jade. Op gesculpteerde houten sokkel.
Un groupe sculpté en jade chinois. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#593
Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#493
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d’un dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#191
Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.
Un singe en bronze patiné foncé de style futuriste.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500 / 550 -
#437
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.
Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 50 -
#468
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.
Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 125 / 140 -
#171
Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.
Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#518
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260 / 280 -
#503
Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#247
Een bronzen uiltje met donker patina naar werk van Milo. Met bronsstempel.
Une chouette en bronze à patine sombre d'après l'oeuvre de Milo. Avec marque de fonderie.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000
“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#177
“De atleet”. Een beeld van brons met bruin patina.
L'athlète. Une statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750 / 850 -
#181
Een driedelig kloktel van groen marmer en brons, de pendule versierd met twee classicistische bronzen beeldjes en de cassolettes in de vorm van siervazen.
Une horloge en trois parties en marbre vert et bronze, la pendule ornée de deux statues classiques en bronze et les cassolettes en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#597
Een kleine jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt met zegel.
Une petite jardinière en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marquée d'un cachet en bas.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#248
Een buldog van donkergepatineerd brons. Gemerkt ‘Bergman’.
Un bouledogue en bronze patiné foncé. Marqué 'Bergman'.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 90 / 110 -
#473
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#508
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in uitsparingen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages découpés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 220 / 280 -
#233
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 240 -
#581
Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 140 -
#157
Een bronzen panter met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#588
Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.
Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#87
Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour dans le style de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#168
Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.
Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#603
Een bronzen hand in V-teken.
Une main de bronze en signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75
Other lots in this auction
-
#123
Een scheepsmaquette van een vissersboot.
Une maquette de bateau de pêche.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#152C. Mendelson
“Boom”. Crayon gras. Gesigneerd en gedateerd 1939.
Arbre. Crayon gras. Signé et daté 1939.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#496Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 180 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#242Verstappen
“Hoeve met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme aux meules de foin. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 45 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#426
Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Deux tapis persans en laine noués à la main.No longer availableDim. 140 x 70 & 138 x 79 cmEstimate: € 60 / 80 -
#483
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 90 -
#219
“Stilleven met balalaika”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Dave 1995’. We voegen er het afgebeelde instrument aan toe.
Nature morte à la balalaïka. Huile sur panneau. Signé 'Dave 1995'. Nous ajoutons l'instrument représenté.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#65
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een robijn van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 300 / 400 -
#276
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#354Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. “De blinden leiden de blinden”. Tekening op doek. Niet gesigneerd. We voegen er twee reproducties van oude gravures “Quelques Avocats, par Gill” aan toe.
Berger aux moutons. Huile sur toile. Non signée. Les aveugles conduisent les aveugles. Dessin sur toile. Non signé. Nous ajoutons deux reproductions de gravures anciennes Quelques Avocats, par Gill.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#79
“Bootjes aan de kade”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘WB’
Bateaux à quai. Huile sur panneau. Monogrammé 'WB'No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#278
Een grote verzilverde kandelaar met vijf bloemvormige lichtpunten.
Un grand chandelier en métal argenté avec cinq points lumineux en forme de fleur.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 70