Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.
Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.
Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.

Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.

Une tête de Bouddha en bronze à quatre visages. Marque sous la base.
Dim. h: 12 cm
SKU: 2310180477.
Categories: Aziatisch, Brons.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #477
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #602

    Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.

    Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #593

    Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Une plaquette en porcelaine de Chine à décor de paysage polychrome.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #476

    Een Indisch eendeurskastje met meerkleurige decors.

    Une petite armoire à une porte indienne. Décors polychromes.
    No longer available
    Dim. 77 x 51 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #288

    Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.

    Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #639

    “Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.

    ”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #598

    “Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.

    ”Couple japonais”. Deux statues en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #217

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bronze à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #612

    Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.

    Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.
    No longer available
    Dim. 240 x 300 x 215 cm
    Estimate: € 700 / 1200
  • #553

    Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.

    Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #661

    Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #606

    Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.

    Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. 85 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #692

    “Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.

    ”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #168
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #637

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #668

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #678

    “Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.

    “Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #635

    Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.

    Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.
    No longer available
    Dim. h: 53 & 58 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #456

    Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #653

    Een paar vazen van Cantonporselein.

    Deux vases en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #795

    “Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    ”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.

    Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #702

    Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.

    Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #629

    Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.

    Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #610

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha assis ancien en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #734

    Een houten doosje versierd met

    en vier diverse kleine iconen. Recent werk.

    Boîte en bois décorée d’une et quatre petites icônes diverses. Travail récent.
    No longer available
    Dim. ± 22 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #163

    “Engel met vogel”. Een beeld van zwartgepatineerd brons.

    ”Ange et oiseau”. Une statue en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #674

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #689

    Een dekselvaas en een geribde schotel van meerkleurig Delfts aardewerk.

    Vase couvert et plat ondulé en faïence de Delft polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm; Ø: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #270

    Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.

    Un collier en malachite et pendentif en argent 925 ‰ et malachite.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #14
    Baudry

    “Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.

    ”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.
    No longer available
    Dim. 32 x 30 & 27 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #784

    Een set van zeven groene mondgeblazen kristallen glazen.

    Suite de sept verres en cristal soufflé à la bouche.
    No longer available
    Dim. h 10,5 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #66

    Een archiefmeubeltje met vier laden.

    Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.
    No longer available
    Dim. h 42,5 cm x l 40,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #310

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #137

    “Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.

    ”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #691

    Een schenkkan van Luiks glas omstreeks 1910.

    Une verseuse en verre de Liège. Vers 1910.
    No longer available
    Dim. h 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #782

    Een majolica tapkraan. Begin XXe eeuw.

    Un robinet de puisage en majolique. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More