Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen bollantaarn met gebogen glas.

Een bronzen bollantaarn met gebogen glas.

Une lanterne boule en bronze avec verre bombé.
Dim. H:80cm
SKU: 2510220386.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #386
Estimate: € 420 / 480
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #508

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161

    Een paar bronzen boekensteunen met duwende olifanten.

    Une paire de serre-livres en bronze avec des éléphants qui poussent.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 & 27,5 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #548

    Een ronde bronzen voorraadpot op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk.

    Pot de provision rond en bronze sur trois pieds et décoré de symboles. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #157

    Een paar bronzen girandoles met telkens zes elektrische lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux électriques chacune, décorées de pendentifs et de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #647

    “Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.

    "Le Général Napoléon". Une plaque de bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 15,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #511

    Een zilvergepatineerde metalen (bronzen?) koe. Gebruikssporen aan het patina.

    Une vache en métal argenté patiné (bronze ?). Signes d'utilisation à la patine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #521

    “Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeldje. We voegen er een klein bronzen koetsje aan toe, eveneens West-Afrikaans.

    "Guerrier à cheval". Une statuette en bronze d'Afrique de l'Ouest. On y ajoute un petit carrosse en bronze, également d'Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #625

    Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.

    Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #577

    Een haan van bruingepatineerd brons met onder de poot een bolvormig klokje en het geheel op albasten voet. Met sleuteltje. Mechanisme te reviseren.

    Un coq en bronze patiné brun avec un horloge sphérique sous la patte et le tout sur un pied en albâtre. Avec clé. Mécanisme à réviser.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #217

    “Kattenorkest”. Zes beeldjes van gepolychromeerd brons.

    "Orchestre de chats". Six figurines en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #683

    Twee hanglampjes met gekleurde glazen kappen.

    Deux suspensions avec abat-jour en verre coloré.
    No longer available
    Dim. Ø:25cm H:60cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #636

    Twee verschillende hallantaarntjes van messing en geslepen glas.

    Deux lanternes de hall différentes en laiton et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 35 - 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #678

    Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.

    Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #376

    Een bronzen lantaarn in Lodewijk XVI-stijl met gebogen en geslepen glas.

    Lanterne en bronze de style Louis XVI avec verre bombé et taillé.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #578

    Een paar schemerlampen op voet van hout en ivorine.

    Paire de lampes de table sur socle en bois et ivoirine.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm (met kap)
    Estimate: € 40 / 60
  • #693

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.

    Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #163

    “De Venus van Milo”. Een bruingepatineerd bronzen beeld.

    "La Vénus de Milo". Une statue en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #692

    Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.

    Lustre à pendeloques en cristal et quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #435

    Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.

    Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #445

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #688

    Een albasten schemerlamp met bloemendecor. Op bijpassend zuiltje.

    Lampe de table en albâtre à décor floral. Sur une colonne correspondante.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #573

    Een klein bronzen lampje met een vierhoekig kapje van glas in lood.

    Une petite lampe en bronze avec un abat-jour quadrangulaire en vitrail.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168

    Een sierschotel van Sèvresporselein met een handgeschilderde afbeelding van een dame en een heer in het plat. De vleugel met vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt met dubbele ‘L’. De schotel in verguld bronzen montuur, versierd met bloemenguirlandes.

    Plat décoratif en porcelaine de Sèvres avec une image peinte à la main d'une dame et d'un monsieur au centre. L'aile aux motifs dorés sur fond bleu cobalt. Marqué en bas d'un double 'L'. La soucoupe à monture en bronze doré, à décor de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #679

    Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.

    Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #19

    “Geanimeerd hoevezicht”. Olieverf op paneel. Naar Walter Williams (1836 - 1906).

    “Paysage animé à la ferme”. Huile sur panneau. D’après Walter Williams (1836-1906).
    No longer available
    Dim. 21x31cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #431

    Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.

    Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #637

    Lot diverse strips. Pom, “Piet Pienter en Bert Bibber”. Kleurloze uitgaven uit de jaren 70 (17 stuks). Kleurloze uitgaven van Jommeke, Nero, Kapoentjes. E.a. Matige tot zeer gelezen staat.

    Lot de BD diverses. Pom, « Piet Pienter et Bert Bibber ». Éditions incolores des années 1970 (17 pièces). Publication incolore par Jommeke, Nero, Kapoentjes. Ea État modéré à très lu.Langue néerlandaise.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 100
  • #596

    Een grijsgepatineerde ronde tafel met opklapbaar blad.

    Une table ronde au fini gris avec un plateau abattant.
    No longer available
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #123
    Philibert Delecluse

    “Portret van Pierre Klees als voorzitter van de Société royale belge des ingénieurs et des industriels”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.

    « Portrait de Pierre Klees en tant que président de la Société royale belge des ingénieurs et des industriels ». Huile sur toile. Signée et datée 2000.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Een Chinese replica van een Gunto type 98. Tsuka en tsuba los.

    Une réplique chinoise d'un Gunto type 98. Tsuka et tsuba en vrac.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #224
    Marius Zabin
    Period: °1956

    “Figuren op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Des personnages sur le rivage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #189

    “Stilleven met rozen”. Pastel op papier. XIXe eeuw.

    "Nature morte aux roses". Pastels sur papier. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 (lijst)
    Estimate: € 140 / 160
  • #489
    Thierry Renard
    Period: °1951

    “Introduction aux choses d’amour, à l’usage des apprentis”. Een collage. Gemonogrammeerd en gesigneerd. Met certificering op de achterkant.

    "Introduction aux choses d'amour, à l'usage des apprentis". Un collage. Monogrammé et signé. Avec certification au dos.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #562

    Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.

    Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. H:9-15cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #72

    “Portret van de Gravin van Maupas, hofdame van Prinses Elisabeth”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.

    Portrait de la comtesse de Maupas, dame d'honneur de la princesse Elisabeth. Pastels sur papier. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #244
    G. Lambert

    “Zicht op de centrale van Doel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    « Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More