Similar lots by type
-
#601
Een grote bronzen koro van cloisonné op brons op een voetstuk. De buik versierd met Fo-honden in reliëf in cartouches op een achtergrond van bloemen. Het deksel getooid met een Fo-hond en het voetstuk met een draakje.
Un grand koro en bronze et cloisonné sur bronze sur un socle. La panse décorée de chiens Fo en relief sur cartouches sur un fond fleuri. Le couvercle est décoré d’un chien Fo et le pied est décoré d’un petit dragon.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#580
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#71
“Vissende jongen”. Een bronzen beeld. Vislijn manco.
”Jeune homme à la pêche”. Une statue en bronze. La ligne de pêche est manquante.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#203
Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.
Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 3000 / 3400 -
#138
“Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.
”Lionne”. Une statue en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#198
Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
Une paire de candélabres en bronze à trois points lumineux dorées, portés par un putto et sur socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#717
Een gestileerd olifantje van brons op een grijs marmeren sokkel.
Un petit éléphant stylisé en bronze sur socle de marbre gris.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#167
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 260 -
#178
Een neushoorn van brons.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 220 / 260 -
#784
Een bronzen vijzel met stamper.
Un mortier en bronze et pilon.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 20 / 25 -
#193Mestdagh Meyers à Anvers
Een schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#97
Een jongedamesbuste van groengepatineerd brons op een groen marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd ‘Gramions’ en met gieterijstempel.
Un buste de jeune femme en bronze sur socle en marbre vert. Signature ‘Gramions’ au dos et cachet de la fonderie .No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 180 -
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#707
Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe.
Deux plaquettes en bronze, dont une avec une représentation de Raphaël et Fornarina, et une autre avec une représentation d’une scène mythique. Nous ajoutons un plat en cuivre repoussé avec une représentation du Christ.No longer availableDim. h: 14 & 8 cm & Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#148
“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#527
Een bronzen wierookkommetje met een reliëfdecor van bloemenstruiken. Onderaan gemerkt.
Un encensoir, décor en relief d'arbustes fleuris. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#585
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460 / 500 -
#197
Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 700 / 800 -
#268
“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
”Mère et enfants”. Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Une paire de girandoles en bronze à six bras lumineux et pendeloques en cristal. Modèles semblables.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#208
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
”Nu féminin”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1200 / 1400
Other lots in this auction
-
#227
Een opengewerkt mandje van 800‰ zilver met een gedreven decor van putti. Duits werk. 339 g.
Un panier ajouré en argent 800 ‰ et décor repoussé d’un putti. Travail allemand. 339 g.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 170 / 200 -
#78
Lot van 5 diverse porseleinen voorwerpen: Een bonbonschaal met verguld koperen montuur, gemerkt “copie d’ancien Sèvres” (32,5 x 21 cm). Een visterrine met deksel (Ø 20,5 cm). Een gebakschotel op voet (genummerd 2216, letsel aan de schacht, Ø 21 cm). Een rechthoekig schaaltje (”rehaussé main”, Parijs, 36 x 14 cm). Een kom (genummerd 5/320 en met een Engels registratiemerk, Ø 14,5 cm).
Un lot de porcelaine, 5 pièces: une bonbonnière aux montures en cuivre doré, marqué “copie d’ancien Sèvres”. (32,5 x 21 cm), une terrine à poisson avec couvercle (Ø 20,5 cm), un plat à tarte sur pied (numéroté 2216, dégâts au pied, Ø 21 cm), un petit plat rectangulaire (‘rehaussé main”, Paris, 36 x 14 cm) et un bol (numéroté 5/320 et marque de régistration anglaise, Ø 14,5 cm).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#439Theo HumbletPeriod: 1919-2006
“Mexico”. Linosnede. Gedateerd 1980. Epreuve d’artiste.
”Mexico”. Une gravure sur linoléum. Datée 1980. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#531
Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#120
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,49 gEstimate: € 400 / 500 -
#33
Een kleine radio-cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio-cassette en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#66
Een oude lederen hutkoffer.
Une ancienne malle de voyage en cuir.No longer availableDim. l: 112 cm, h 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#65
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met één briljantje.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de trèfle à quatre feuilles et un brillant.No longer availableDim. 6,88 gEstimate: € 150 / 200 -
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,40 ct. Met certificaat.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un saphir de ± 0,40 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,15 ct.Estimate: € 400 / 500 -
#173
Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit 27 koffielepels, 11 kleine lepels, 18 grote lepels, 14 kleine vorken, 18 grote vorken, 23 kleine messen en 16 grote messen. Gemerkt van Delheid. We voegen er een verzilverde pollepel met hetzelfde motief aan toe. Gewicht zonder messen.
Un service à couverts en argent 800 ‰, comprenant 27 cuillères à café, 11 petites cuillères, 18 grandes cuillères, 14 petites fourchettes, 18 grandes fourchettes, 20 petits couteaux et 14 grands couteaux. Marque Delheid. Nous ajoutons une louche au motif semblable. Poids sans couteaux.No longer availableDim. 3965 g brutEstimate: € 1500 / 2000 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ketting met kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec une croix sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 400 / 500 -
#777
‘Eugeen Van Mieghem 1875-1930 ANVERS; E. Joos. Kunstboek in originele verpakking.
”Eugeen Van Mieghem 1875 - 1930”. Anvers. E. Joos. Un livre d’Art, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 26 / 28