Similar lots by type
-
#303Karl Ens, Volkstedt‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.
'Gold pheasants', a group of multicolored porcelain. Bears the mark ENS, Germany.Dim. H 22, B 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing.Dim. h 115 x b 61 x d 23 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#561Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.
A set of 3 Chinese porcelain gods of luck.Dim. h 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.Dim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Een kunststoffen beeld van een groetende edelman op houten sokkel. Schade aan de linker arm/mouw.
A plastic sculpture of a greeting nobleman on a wooden base. Damage to the left arm/sleeve.Dim. h 158 cmEstimate: € 100 / 150 -
#428Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
A lot of 4 bronze figurines of a Komainu guardian lion, an elephant, a Lokeshvara, and a Bodhisattva on horseback.Dim. 16 cmEstimate: € 200 / 250 -
#397Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.Dim. h 39 cmEstimate: € 100 / 140 -
#398Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.Dim. h 39 cmEstimate: € 100 / 140 -
#151Dominic Benhura“Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.
"Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.Dim. h 60 cmEstimate: € 260 / 300 -
#551Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.
A bronze table lamp stand in rococo style.Dim. h 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Vincenzo Cinque“Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.
"Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.Dim. Hoogte 43 cmEstimate: € 180 / 280 -
#97Sabino, France‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.
'Nude standing', a statue in opaline glass. Signed Sabino, Paris.Dim. Hoogte 22 cmEstimate: € 120 / 150 -
#291Een bronzen scheepsbel.
A bronze ship's bell.Dim. Hoogte 20, Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een set van twee arduinen leeuwen, steunend op een schild, met nog enkele onderdelen afkomstig van een oude schouw.
A set of two stone lions, resting on a shield, with some additional parts originating from an old fireplace.Dim. 44 x 31 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#583Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin.Dim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Hans MüllerPeriod: 1873 - 1937Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.
A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal.Dim. h 18 cm zonder sokkelEstimate: € 100 / 150 -
#133Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.
A bronze bust of a young lady on a green marble base.Dim. h 33 cm zonder sokkelEstimate: € 200 / 300 -
#563Een gesculpteerd houten beeld van een condor, gesigneerd K. Smet.
A carved wooden sculpture of a condor, signed K. Smet.Dim. h 37.5 x b 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#307Guido CacciapuotiPeriod: 1892 - 1953‘Virgo’, een beeldje van meerkleurig porselein. Getekend Cacciapuoti, 2096/6. Met bakfout aan de linkerpols.
'Virgo', a figurine of multicolored porcelain. Signed Cacciapuoti, 2096/6. With firing flaw on the left wrist.Dim. Hoogte18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilded bronze-colored zamak musicians of South-East Asian origin.Dim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een samengesteld beeld voorstellend een Romeinse strijdwagen, diverse materialen waaronder zamak en messing, op een groen marmeren voet.
A composite sculpture depicting a Roman chariot, various materials including zamak and brass, on a green marble base.Dim. 53 x 79 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#322Elie Van Damme‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.
'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.Dim. Hoogte 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.
A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked.Dim. h 52 cmEstimate: € 50 / 75 -
#114Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo.Dim. h 26 cmEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet.Dim. h 59 cmEstimate: € 50 / 70 -
#383BamounEen voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een touwen mandje.
An ancestral figure made of carved wood in a rope basket.Dim. H. 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183RobbedoesEen Robbedoes verzamelalbum 22. 1e druk. Bundeling weekblad Robbedoes. 9e jaargang, nr 388 - 4 september 1947. Bijgevoegd 18 Robbedoes weekmagazines. Medio 1947.
A Robbedoes collector's album, 22nd edition. Compilation of Robbedoes weekly magazine. 9th year, no. 388 - September 4, 1947. Includes 18 Robbedoes weekly magazines. Mid-1947.Estimate: € 140 / 160 -
#593Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010‘L’oiseau de feu’, fotolithografie op een porseleinen bord. Aan de achterant gestempeld; Corneille.
'The Firebird', photolithograph on a porcelain plate. Stamped on the back; Corneille.Dim. Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Set van 2 Belgische medailles. Ridder in de leopoldsorde met krans, deze is hersteld en mist een stukje van de roos. Ridder in de kroonorde. Samen in 1 doosje.
Set of 2 Belgian medals. Knight in the Order of Leopold with wreath, restored and missing a piece of the rose. Knight in the Order of the Crown. Together in 1 box.Estimate: € 40 / 60 -
#258CanonEen analoog fototoestel, Canon A-1 met handleiding, lenskapjes, aankoopbewijs (1982) en toegevoegd 2 tafel tripods.
An analog camera, Canon A-1 with manual, lens caps, purchase receipt (1982), and 2 small tripods included.Dim.Estimate: € 80 / 120 -
#64Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed.Dim. 65 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#337Een Chinees porseleinen voorraadpot.
A Chinese porcelain storage jar.Dim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#341Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.
A pair of Chinese porcelain ginger jars.Dim. h 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323Een set van 2 Chinese porseleinen schalen.
A set of 2 Chinese porcelain bowls.Dim. 5.5 x 28 x 22.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#61Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen notenschaal, gemerkt.
A vintage silver-plated metal nut dish, marked.Dim. h 10.5 x Ø 11.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#227WiskemannEen verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.
A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.Dim. 21cmEstimate: € 80 / 120

