Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Awaiting product image

Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.

Dim. Hoogte 30 cm
SKU: 2701260000.
Categories: Beeld, Brons.
Estimate: € 80 / 120
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #303
    Karl Ens, Volkstedt

    ‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.

    'Gold pheasants', a group of multicolored porcelain. Bears the mark ENS, Germany.
    Dim. H 22, B 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157
    Parrot Frères

    Een grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.

    A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing.
    Dim. h 115 x b 61 x d 23 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #561

    Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.

    A set of 3 Chinese porcelain gods of luck.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    Een kunststoffen beeld van een groetende edelman op houten sokkel. Schade aan de linker arm/mouw.

    A plastic sculpture of a greeting nobleman on a wooden base. Damage to the left arm/sleeve.
    Dim. h 158 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #428

    Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.

    A lot of 4 bronze figurines of a Komainu guardian lion, an elephant, a Lokeshvara, and a Bodhisattva on horseback.
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #397
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #151
    Dominic Benhura

    “Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #551

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #102
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #97
    Sabino, France

    ‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.

    'Nude standing', a statue in opaline glass. Signed Sabino, Paris.
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #291

    Een bronzen scheepsbel.

    A bronze ship's bell.
    Dim. Hoogte 20, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    Een set van twee arduinen leeuwen, steunend op een schild, met nog enkele onderdelen afkomstig van een oude schouw.

    A set of two stone lions, resting on a shield, with some additional parts originating from an old fireplace.
    Dim. 44 x 31 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #583

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #98
    Hans Müller
    Period: 1873 - 1937

    Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.

    A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal.
    Dim. h 18 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #133
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.

    A bronze bust of a young lady on a green marble base.
    Dim. h 33 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 300
  • #563

    Een gesculpteerd houten beeld van een condor, gesigneerd K. Smet.

    A carved wooden sculpture of a condor, signed K. Smet.
    Dim. h 37.5 x b 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    ‘Virgo’, een beeldje van meerkleurig porselein. Getekend Cacciapuoti, 2096/6. Met bakfout aan de linkerpols.

    'Virgo', a figurine of multicolored porcelain. Signed Cacciapuoti, 2096/6. With firing flaw on the left wrist.
    Dim. Hoogte18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    A lot of 4 partially gilded bronze-colored zamak musicians of South-East Asian origin.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Een samengesteld beeld voorstellend een Romeinse strijdwagen, diverse materialen waaronder zamak en messing, op een groen marmeren voet.

    A composite sculpture depicting a Roman chariot, various materials including zamak and brass, on a green marble base.
    Dim. 53 x 79 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #322
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #27

    Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.

    A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #114

    Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.

    A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 140

Other lots in this auction

  • #298

    Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.

    A solid brass church candlestick, with dragon feet.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #383
    Bamoun

    Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een touwen mandje.

    An ancestral figure made of carved wood in a rope basket.
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183
    Robbedoes

    Een Robbedoes verzamelalbum 22. 1e druk. Bundeling weekblad Robbedoes. 9e jaargang, nr 388 - 4 september 1947. Bijgevoegd 18 Robbedoes weekmagazines. Medio 1947.

    A Robbedoes collector's album, 22nd edition. Compilation of Robbedoes weekly magazine. 9th year, no. 388 - September 4, 1947. Includes 18 Robbedoes weekly magazines. Mid-1947.
    Estimate: € 140 / 160
  • #593
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    ‘L’oiseau de feu’, fotolithografie op een porseleinen bord. Aan de achterant gestempeld; Corneille.

    'The Firebird', photolithograph on a porcelain plate. Stamped on the back; Corneille.
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #15

    Set van 2 Belgische medailles. Ridder in de leopoldsorde met krans, deze is hersteld en mist een stukje van de roos. Ridder in de kroonorde. Samen in 1 doosje.

    Set of 2 Belgian medals. Knight in the Order of Leopold with wreath, restored and missing a piece of the rose. Knight in the Order of the Crown. Together in 1 box.
    Estimate: € 40 / 60
  • #258
    Canon

    Een analoog fototoestel, Canon A-1 met handleiding, lenskapjes, aankoopbewijs (1982) en toegevoegd 2 tafel tripods.

    An analog camera, Canon A-1 with manual, lens caps, purchase receipt (1982), and 2 small tripods included.
    Dim.
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #337

    Een Chinees porseleinen voorraadpot.

    A Chinese porcelain storage jar.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #323

    Een set van 2 Chinese porseleinen schalen.

    A set of 2 Chinese porcelain bowls.
    Dim. 5.5 x 28 x 22.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #61
    Christofle France

    Een vintage verzilverd metalen notenschaal, gemerkt.

    A vintage silver-plated metal nut dish, marked.
    Dim. h 10.5 x Ø 11.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #227
    Wiskemann

    Een verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
    Dim. 21cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More