Similar lots by type
-
#571Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.
A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket. -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style. -
#372‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.
'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies. -
#219Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.
"The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#243Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.
A replica percussion pistol, marked Jukar Spain, in the style of a Derringer Philadelphia. -
#36Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.
A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top. -
#316Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A standing lamp with a brass base, shade damaged. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930. -
#171Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.
A three-piece set of black marble with engravings in the decor, consisting of a clock and two cassolettes in the shape of flat dishes. Late 19th century. -
#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant. -
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
#188Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.
A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper. -
#6Een houten consoletafeltje met één lade in Louis XV-stijl.
A wooden console table with one drawer in the Louis XV style. -
#46Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery. -
#187“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group. -
#81Een een kazuifel met borduursel en een stola.
A chasuble with embroidery and a stole.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#92Victor CretenPeriod: 1878 - 1966“De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.
"The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten. -
#296Een zwart geschilderde massief houten zuil.
A black-painted solid wooden column. -
#136Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.
A cherry wood display cabinet with 4 doors. -
#332Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed. -
#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos. -
#276Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.
A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels. -
#294Gerard JacobsPeriod: 1865 - 1958“Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.
"At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs.
Other lots in this auction
-
#133Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.
A bronze bust of a young lady on a green marble base. -
#353LimogesEen handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.
A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base. -
#122Joseph François Belin“V’la le Plaisir”. Bronzen beeld met bruin patina van een jonge werkvrouw met een koker met windroos over de schouder. Gesigneerd.
"V’la le Plaisir". Bronze sculpture with brown patina of a young female worker with a quiver of arrows over her shoulder. Signed. -
#143Drie zilveren objecten van Oosterse oorsprong. Het dekselpotje heeft binnenin een witte residulaag. Brutogewicht; 315 gram.
Three silver objects of Eastern origin. The lidded pot has a white residue inside. Gross weight: 315 grams. -
#358Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom. -
#577Antiek sierbord van Delfts blauw-wit aardewerk. Met Aziatisch decor, niet gemerkt. Heeft twee grote herstellingen aan de rand.
Antique decorative plate of Delft blue and white pottery. Featuring an Asian design, unmarked. Has two major repairs to the edge. -
#322Elie Van Damme‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.
'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA. -
#129Heike DaviesPeriod: 1976 - ....“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
"Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014. -
#85Tien munten van 250 BEF, waarvan 5 Nederlandstalig en 5 Franstalig en vier in een etui. Ag. 835/1000, 25 g.
Ten coins of 250 BEF, 5 in Dutch and 5 in French, four in a case. Ag. 835/1000, 25 g. -
#292Henri RamaekerPeriod: 1887-1957‘Dorpszicht’, een monochrome ets in kubistische stijl. Getekend Ramah.
‘Village view’, a monochrome etching in Cubist style. Signed Ramah. -
#141Een zilveren rammelaar uit 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham. -
#77Jubileummunten en-medailles Elisabeth II 1952/1977. - 3 x One Crown, Isle of Man, 925/1000 Ag, telkens 28.28 g.- 3 luxe etuis met Canadese munten. Ed. Royal Canadian Mint. telkens 7 munten, waarvan 1 zilveren dollar, 500/1000, 23.33 g. Proof.
Jubilee coins and medals Elizabeth II 1952/1977.- 3 x One Crown, Isle of Man, 925/1000 Ag, each 28.28 g.- 3 luxury cases with Canadian coins. Ed. Royal Canadian Mint. Each contains 7 coins, including 1 silver dollar, 500/1000, 23.33 g. Proof.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150


