Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen damesbuste zonder patina op zwart marmeren sokkel.
Een bronzen damesbuste zonder patina op zwart marmeren sokkel.

Een bronzen damesbuste zonder patina op zwart marmeren sokkel.

Un buste de femme en bronze sans patine sur un socle en marbre noir.
Dim. h: 33 cm
SKU: 9903210063.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #589

    Een arduinen vide-poche met een meerkleurig gepatineerd bronzen jachthondje.

    Une vide-poche en pierre bleue avec un chien de chasse en bronze patiné multicolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #528

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    Satyre musicien . Une sculpture en bronze brun patiné.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #540

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #405

    Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.

    Un cobra de verre vénitien coloré.
    No longer available
    Dim. (h: 73 cm)
    Estimate: € 100 / 150
  • #448

    Twee bronzen Boeddhahoofden.

    Deux têtes de Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. (h: 17 & 23 cm)
    Estimate: € 120 / 200
  • #249

    Een verguld bronzen mazarinluchter met acht lichtarmen, bovenaan versierd met hermenfiguren.

    Lustre Mazarin en bronze doré à huit branches lumineuses, le dessus décoré de hermès.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #213

    Een bronzen schouwpendule, gedragen door een olifant en getooid met een man met parasol. Parijs.

    Une pendule de cheminée en bronze, portée par un éléphant et ornée d'un homme avec un parasol. Paris.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #137

    “Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco

    Lionne . Statue en laiton patiné sur socle en albâtre, marbre et onyx. Epoque Art Déco
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #197

    “Kleine ballerina”. Een bronzen beeld naar een werk van Dégas. Op arduinen voetstuk.

    Petite ballerine . Une statue en bronze d'après une œuvre de Dégas. Sur un piédestal en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #262
    Goebel & Märklin

    “Full speed ahead”. Een groepje van meerkleurig biscuit met houten locomotiefje uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave No. 2157.

    À toute vitesse . Groupe en biscuit multicolore avec locomotive en bois de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale n ° 2157.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #547

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    Nu féminin sur peau d'ours . Un groupe de bronze viennois à patine bicolore. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #504

    Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.

    Sculpture africaine en bois ornée de clous.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #154

    “De bronstijd”. Een bronzen beeld naar een werk van Rodin op beige marmeren sokkel.

    L'âge du bronze . Une statue en bronze d'après une œuvre de Rodin sur un socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #124

    Een gepolychromeerd beeld van Maria met slang onder haar voet. Met zilveren kroontje.

    Une statue polychrome de Marie avec un serpent sous le pied. Avec une couronne en argent.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174

    Een bronzen vrouwentorso met donker patina.

    Un torse de femme en bronze à patine sombre.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #536

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #173
    Eugène Marioton
    Period: 1854 - 1933

    “Belluaire”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigeerd.

    Belluaire . Une statue en bronze patiné brun. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 1900 / 2300
  • #544

    Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.

    Sculpture africain en bois ornée de petites perles et coquilles.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #576

    Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #164

    “Jong vrouwelijk naakt”. Een donkergepatineerd bronzen beeld naar een werk van Jozef Cantré.

    Jeune femme nue . Une statue en bronze patiné foncé d'après une œuvre de Jozef Cantré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #537

    Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.

    Un gorille en plastique de style Pop Art.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #538

    Een verguld bronzen Thaise Boeddha.

    Un Bouddha thaï en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #518

    “Tapijtenhandelaar”. Een bronzen beeldje met meerkleurig patina. Naar een werk van Franz Bergman.

    Marchand de tapis . Une statue en bronze à patine multicolore. D'après une œuvre de Franz Bergman.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #577

    Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.

    Une tête de Bouddha en grès de style khmer, Cambodge. Sur piédestal.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 160 / 180

Other lots in this auction

  • #456

    Een gebeeldhouwd hardhouten salontafel met een hoogreliëfdecor van olifanten in een landschap. Chinees werk.

    Une table basse en bois sculpté avec un décor en haut relief d'éléphants dans un paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 127 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #643
    Astra

    Een microscoop in houten kastje. Jaren ‘50.

    Microscope dans son étui en bois. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #422
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Modern”. Gemengde techniek op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd ‘02.

    Moderne . Technique mixte sur panneau. Monogrammé et daté 02.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 1209 / 200
  • #62
    Alfons Van Meirvenne
    Period: °1932

    Drie inkttekeningen op papier met twee voorstellingen van een gier, een condor en een aap.

    Trois dessins à l'encre sur papier avec deux représentations d'un vautour, d'un condor et d'un singe.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas in toile de cuir, model Faust. Met certificaat en stofzak.

    Un sac à main en toile de cuir, modèle Faust. Avec certificat et sac anti-poussière.
    No longer available
    Estimate: € 330 / 380
  • #578

    Beeldje steengoed naar de T’angdynastie.

    Figurine en grès d’après la dynastie T'ang.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #412

    Een porseleinen kunsttegel met een decor van een boom bij lage zon. Onleesbaar gesigneerd. In notenhouten kader.

    Carreau d'art en porcelaine décoré d'un arbre dans un coucher de soleil bas. Signé illisible. Dans un cadre en noyer.
    No longer available
    Dim. 30,5 x 30,5 cm (kader)
    Estimate: € 25 / 40
  • #629

    Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.

    Trois assiettes en porcelaine de Chine bleu et blanc Wanli.
    No longer available
    Dim. (Ø: 20,5 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #269
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Hendrik Van Leeuwen Van Oudewater
    Period: 1890 - 1972

    “Brug bij Broek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Pont près de Broek”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #274
    Sonia Grootjans

    “Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een pallisanderhouten salongarnituur in Régencestijl, bestaande uit een zitbank, twee clubfauteuils en vier stoelen. Op te frissen.

    Garniture de salon en palissandre de style Régence comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 165 x 105 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More