Similar lots by type
-
#585Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 380 / 420 -
#609
“Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.
Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#655
Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.
Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#188
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 400 -
#783
Een hagedis en een scheper van brons.
Un lézard et un berger allemand en bronze.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#247Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#763
Een paar zittende Boeddha’s van donkergepatineerd brons.
Paire de Bouddha assis en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#530Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Marcel DebutPeriod: 1865 - 1933
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#212
“Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 400 / 450 -
#525
“Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.
“Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#242
Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
Trois religieux en plâtre à patine verte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#258
Een meisjesbuste van donkergepatineerd brons. Gesigneerd ‘Jef Lambeaux’.
Buste de fille en bronze à patine foncée. Signé Jef Lambeaux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214
“Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.
“Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 400 / 500 -
#505
“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.
“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#595Lalouette
“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 650 / 700 -
#241
“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#570Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
“Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.
“Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 380 / 440 -
#431
Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#590Emile Joseph CarlierPeriod: 1849- 1927
“Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260 / 280 -
#708
“De waterdrager”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Restauratie aan de ketel en de amfoor.
“Le porteur d’eau”. Sculpture en terre cuite polychrome. Restauration au bouilloire et amphore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#253
“Poésie”. Een beeld van zamak naar een werk van Rigual. Op houten voetstuk.
“Poésie”. Sculpture en régule d’après une oeuvre de Rigual. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163
“L’orage”. Een groep van donkergepatineerd brons op houten voetstuk naar een werk van Bruchon. Gesigneerd.
“L’orage”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en bois d’après une oeuvre de Bruchon. Signé.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#640
Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.
Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#462J. Delvaux
“Straatzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Scène de rue nocturne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681
Een porseleinen pijp.
Pipe en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 275 x 176 cmEstimate: € 50 / 100 -
#227
Een avondtasje van zilveren maliën. Binnenin een bijpassend zilveren geldbeursje. 830‰.
Sac de soir aux maillons en argent. A l’intérieur une petite bourse en argent 830‰.No longer availableDim. 295,24 gr zilverEstimate: € 80 / 100 -
#417
Een lot van 19 grote en 8 kleine tegels met diverse decors in art nouveau en decostijl.
Lot de 19 grands et 8 petits carreaux à différents décors de style art nouveau et art déco.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#236
Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600 / 1000 -
#699
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597
Een grote schotel van meerkleurig Chinees porselein naar het Chine de Commande met het Nederlands wapen in het decor.
Grand plat en porcelaine polychrome d’après les Chines de Commande décoré d’un blason hollandais.No longer availableDim. Ø:46 cmEstimate: € 600 / 650 -
#413
Een lot bestaande uit zes diverse tasjes uit de XIXde en het begin van de XXste eeuw, een miniatuur spiegeltje met gedreven bloemenmotief, een handvat van gedreven koper met parelmoer, een te herstellen armband. Verzilverd metaal, koper, zijde en haakwerk.
Lot comprenant six sacs à main divers du XIXe siècle et début XXe siècle, un miroir miniature au motif de fleurs repoussées, une manche en cuivre repoussé et nacre, un bracelet à réparer. Métal argenté, cuivre, soie et broderie.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#286
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 360 x 255 cmEstimate: € 200 / 300 -
#666
Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200 / 240